پاسخ مشاور قالیباف با رائفی‌پور: این فرقه‌سازی را با دوستان چند حساب می‌کنید؟

کد خبر: 1270240

محمدسعید احدیان، دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس، طی رشته‌توییتی، در پاسخ به رائفی‌پور نوشت:می‌خواهید تمامی پرداخت‌ها و فاکتورهای موجود روابط‌ عمومی مجلس را تا روز انتخابات برای تهییج طرفدارانتان منتشر کنید؟ مگر بر کسی پوشیده است که روابط‌ عمومی مجلس برای انتشار گزارش عملکرد مجلس، کمیسیون‌ها و نمایندگان هزینه می‌کند؟

 پاسخ مشاور قالیباف با رائفی‌پور: این فرقه‌سازی را با دوستان چند حساب می‌کنید؟

سرویس سیاسی فردا: محمدسعید احدیان، دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس، طی رشته‌توییتی، در پاسخ به رائفی‌پور نوشت:می‌خواهید تمامی پرداخت‌ها و فاکتورهای موجود روابط‌ عمومی مجلس را تا روز انتخابات برای تهییج طرفدارانتان منتشر کنید؟ مگر بر کسی پوشیده است که روابط‌ عمومی مجلس برای انتشار گزارش عملکرد مجلس، کمیسیون‌ها و نمایندگان هزینه می‌کند؟

کسی که فقط چند روز کار اداری کرده باشد با این اسناد آشناست و رسمی‌بودن این اسناد هم نشان می‌دهد که هیچ موضوع پنهانی در آن نیست. مگر پرداخت رسمی در سربرگ مجلس، که چند مجموعه بر نحوه هزینه‌کرد آن نظارت می‌کنند، محل اشکال است؟ مجلس بودجهٔ سالانه دارد و شما می‌توانید تمامی مخارج را در چهار سال گذشته از دوستانتان که سفارش کار داده‌اند بگیرید و منتشر کنید. واقعاً این‌قدر انتخابات برای شما منافع دارد که به تهمت رو آوردید؟ هزینه‌های مرتبط و مشابه، ذیل روابط‌ عمومی تمام دستگاه‌ها وجود دارد و نهادهای ناظر بر جزئیات آن اشراف دارند.

شما که روی مسائل مالی حساس هستید، بعد از این همه سال از منابع مالی مصاف و گروهان سایبری اطلاع دهید. آیا این منابع از محل همین پروژه‌ها تأمین می‌شود؟ شما پیش‌قدم شوید تا همه مطلع شوند چگونه در یک فضای پشت‌پرده برای خودتان سرباز و لشگر و فرمانده درست کرده‌اید و به هر که بخواهید حمله می‌کنید. یک‌بار توضیح دهید این هزینه‌های مصاف و عوامل شما از کجا تأمین می‌شود؟ هزینهٔ کارگروه‌ها و گردان‌ها را چه کسی می‌دهد؟ چه‌کسی تأمین مالی می‌کند؟ آیا تأمین‌کننده در ماه‌های اخیر تغییر کرده؟ پروژهٔ تعریف‌شدهٔ ۴۰ روز تا انتخابات چیست؟ چه‌کسی به اعضای گروهان سایبری شما لقب سربازان امام زمان (عج) داده و آن‌ها را مسئول تخریب مخالفانتان کرده؟ این فرقه‌سازی را با دوستان چند حساب می‌کنید؟

شما و برخی از دوستان قصد دارید در روزهایی که مجلس در سه‌شیفت کاری مشغول بررسی لایحهٔ بودجه و اصلاحات برنامهٔ هفتم است، مجلس را درگیر حاشیه کنید، اما مجلس انقلابی به توصیه رهبر معظم انقلاب عمل می‌کند و درسال آخر به کارهای مهمش با قوت ادامه می‌دهد.

احدیان

33

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها