حسینی: دولت و مجلس در کنار هم ایران قوی می‌سازند

کد خبر: 1270438

معاون پارلمانی رئیس جمهور در جریان پاسخگویی برخط هیأت دولت به تماس‌های تلفنی شهروندان، گفت: انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و دولت قوی در کنار مجلس قوی می تواند ایران قوی داشته باشد.

 حسینی: دولت و مجلس در کنار هم ایران قوی می‌سازند

سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور برای چهارمین بار در جریان پاسخگویی برخط هیأت دولت به تماس‌های تلفنی شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حضور یافت و پاسخگوی طرح، نظرات، ایده‌ها، شکایت‌ها و درخواست‌های مردم در حوزه مأموریتی خود شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در ابتدای این نشست، گفت: رهبر معظم انقلاب از ابتدای سال در بحث انتخابات، توصیه ها و تاکیدات زیادی مطرح کرده اند و در نشست های متعدد نیز به بحث جهاد تبیین و اهمیت انتخابات پرداخته شده است زیرا معتقدیم مجلس جایگاه رفیعی در نظام جمهوری اسلامی دارد و امید است در کنار دولت و مجلس بتوانیم به مردم خدمت کنیم.

حسینی، تاکید کرد: انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و دولت قوی در کنار مجلس قوی می تواند ایران قوی داشته باشد.

در ادامه این نشست نخستین شهروند آن سوی خط از معاون پارلمانی تعیین تکلیف مالکان تعاونی مسکن را مطالبه داشت که حسینی در پاسخ گفت: فرمان رهبری برای ما متاع است و فردا با وزیر راه و شهرسازی برای رفع این موضوع گفت و گو می کنم و مستندات آن را بررسی خواهیم کرد رسالت دولت بر این است که حقی از کسی ضایع نشود.

وی در پاسخ به تماس مادر شاغل که درباره اجرا نشدن دورکاری مادران شاغل دارای فرزند خردسال گلایه کرد، گفت: این مطالبه برحق مادران شاغل است ما از نظر قانونی خلایی در آن نمی بینیم اما قانون جوانی جمعیت و خانواده جامع و کامل با ویژگی های خاص است در عین حال دولت سعی کرده هر قانونی که تصویب می شود بلافاصله آیین نامه آن نوشته شود و تاکید رییس جمهور اجرای قانون است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار کرد: مواردی بود که برخی خانم خودشان نخواستند استفاده کنند. اگر در جایی قانون اجرا نمی شود به ما اعلام کنید تا پیگیری کنیم.

پیش از این معاون پارلمانی در ۹ آذرماه ۱۴۰۱ و مرداد امسال در این مرکز حضور یافت و امروز برای سومین بار در کوچه خدمت حاضر شد.

مرکز ارتباطات مردمی تاکنون ۶۹ برنامه برگزار و در مجموع ۶۶۸ دستور صادر کرده است./فارس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها