امیر حیدری: چنانچه دشمنان مرتکب خطا شوند ، پاسخی دندان‌شکن می گیرد

کد خبر: 1270874

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش در بالاترین سطح از آمادگی رزمی و توان دفاعی برخوردار است و پاسخی دندان شکن به تهدیدهای ارتش خواهد داد.

 امیر حیدری: چنانچه دشمنان مرتکب خطا شوند ، پاسخی دندان‌شکن می گیرد

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع فرماندهان و کارکنان یگان‌های نزاجا منطقه خوزستان اظهار کرد: ارتش در بالاترین سطح از آمادگی رزمی و توان دفاعی برخوردار است و هر نوع تهدیدی از سوی دشمنان با پاسخی دندان شکن همراه خواهد بود.

وی افزود: فرماندهان در یگان‌ها باید در نقش‌های رهبری، پدری و فرماندهی ظاهر شوند، اخلاق و رفتار پدرانه باید در تمامی یگان ها نهادینه شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز نیروی زمینی ارتش در بالاترین سطح از آمادگی دفاعی و توان رزمی قرار دارد، گفت: یگان‌های نیروی زمینی ارتش در نقاط مختلف کشور به‌ویژه در مناطق مرزی با جدیدترین تجهیزات و تسلیحات به دفاع از کشور مشغول هستند، چنانچه دشمنان مرتکب خطا شوند ، پاسخی دندان‌شکن را از سوی نیروی زمینی ارتش دریافت خواهند کرد .

وی ادامه داد: برابر منویات فرماندهی معظم کل قوا ."اشراف اطلاعاتی" بسیار مهم است، اگر ارتش و نیروی زمینی در مناطق مرزی حضور دارند به منزله تهدیدات دشمن نیست، قطعا حضور ما به منظور اشراف اطلاعاتی است.

حیدری به تشریح ابعاد سیاسی منطقه پرداخت و افزود: استکبار جهانی بر نمی‌تابد که یک قدرتی به نام اسلام و جمهوری اسلامی، گفتمان جدیدی را به دنیا معرفی کند، نظام سلطه در حال عقب‌نشینی است و این سراشیبی نظام سلطه از آثار و برکات اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه است .

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن، گفت: دشمن تمام توان خود را پای کار آورد تا بتواند جمهوری اسلامی ایران را همانند برخی از کشورهای منطقه تحت سیطره خود درآورد اما دیدند این اتفاق اصلا امکان پذیر نیست، به همین منظور به جنگ ترکیبی روی آورد تا بتواند خانواده و به خصوص جوانان ما را از ما بگیرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش یکی از راهکارهای مهم در ناامید سازی دشمنان را شرکت در انتخابات پیش رو خواند و خاطر نشان کرد: بسیج همگانی و مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمن را در جنگ ترکیبی شکست خواهد داد.

وی در پایان گفت: کارکنان نیروی زمینی ارتش همیشه در تمامی صحنه‌ها پشت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند و در این حماسه سیاسی بار دیگر ولایت‌مداری خود را ثابت خواهند کرد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد