واکنش ایران به جان باختن ۹ شهروند پاکستانی

کد خبر: 1271228

سخنگوی وزارت امور خارجه:اقدام مسلحانه امروز در حومه شهر سراوان که براساس گزارش‌های اولیه و در حال بررسی به جان باختن ۹ شهروند پاکستانی و زخمی شدن ۳ نفر منجرشد را به شدت محکوم کرد و با دولت پاکستان و خانواده های قربانیان ابراز همدردی کرد.

واکنش ایران به جان باختن ۹ شهروند پاکستانی

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام مسلحانه امروز در حومه سراوان را به شدت محکوم کرد و گفت که ایران و پاکستان به دشمنان اجازه نخواهند داد به روابط برادرانه ۲ کشور صدمه وارد کنند.

اقدام مسلحانه امروز (شنبه) هفتم بهمن ماه در حومه شهر سراوان واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه ایران را به همراه داشت.

ناصر کنعانی امشب در این خصوص اقدام مسلحانه صبح امروز در حومه شهر سراوان که براساس گزارش‌های اولیه و در حال بررسی به جان باختن ۹ شهروند پاکستانی و زخمی شدن ۳ نفر منجر شد را به شدت محکوم کرد و با دولت پاکستان و خانواده‌های قربانیان ابراز همدردی کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام اینکه تحقیقات در این زمینه توسط جهات ذیربط ایران ادامه دارد، افزود: ایران و پاکستان به دشمنان اجازه نخواهند داد به روابط برادرانه دو کشور صدمه وارد کنند.

در همین خصوص، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان علیرضا مرحمتی گفت که سه فرد مسلح با حضور در محل اقامت اتباع خارجی در سیرکان سراوان اقدام به تیراندازی به سمت اتباع خارجی کرده و با کشتن ۹ نفر و زخمی کردن سه تن دیگر از محل متواری شدند. وی تأکید کرد که دستگاه‌های قضایی، امنیتی و اطلاعاتی سیستان و بلوچستان، با عوامل ناامنی در استان قطعا برخورد خواهند کرد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها