سرلیست ائتلاف اعتدال و اصلاحات؛ مطهری یا نوبخت؟

کد خبر: 1271774

علاوه بر دوگانگی و اختلاف نظری که میان اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان بر سر مشارکت در انتخابات وجود دارد بحث سرلیستی نیز می‌رود که به اختلاف تازه‌ای منجر شود.

سرلیست ائتلاف اعتدال و اصلاحات؛ مطهری یا نوبخت؟

گروه سیاست سایت فردا - علاوه بر دوگانگی و اختلاف نظری که میان اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان بر سر مشارکت در انتخابات وجود دارد بحث سرلیستی نیز می‌رود که به اختلاف تازه‌ای منجر شود. 

روزنامه کیهان در این زمینه نوشته: درباره سرلیستی طیف مدعیان اعتدال و اصلاحات در تهران، اختلاف نظر وجود دارد. در حالی که برخی اصلاح‌طلبان گفته‌اند علی مطهری سر لیست خوبی است، حزب اعتدال و توسعه از دبیرکل خود یعنی نوبخت حمایت می‌کند. 

در این زمینه، محمدعلی وکیلی، عضو فراکسیون امید و هیئت‌رئیسه مجلس در مجلس دهم و مدیر روزنامه ابتکار به نامه نیوز گفت: علی مطهری می‌تواند سرلیست اصلاح‌طلبان در تهران باشد. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان، ائتلافی و متشکل از اصلاح‌طلبان، اعتدالی‌ها و احیانا نزدیکان آقای لاریجانی خواهد بود. 

در همین حال محمدباقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه که از تهران نامزد انتخابات مجلس شده، در نشستی خبری گفت: احتمال لیست مشترک با اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل وجود دارد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها