میراحمدی: معتقدیم باید اشغالگران خاک سوریه را ترک کنند

کد خبر: 1271819

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ضمن تشریح توافقات و محورهای همکاری‌های امنیتی ایران و سوریه، گفت: امروز دو کشور ایران و سوریه در جبهه مقاومت در مبارزه با رژیم صهیونیستی متحد و یک پارچه عمل می‌کنند.

 میراحمدی: معتقدیم باید اشغالگران خاک سوریه را ترک کنند

سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در ادامه سفر به سوریه با حموده صباغ رئیس مجلس سوریه و رئیس دفتر شورای‌عالی امنیت ملی عراق دیدار کرد.

 میراحمدی در این دیدار ضمن تشریح توافقات و محورهای همکاری‌های امنیتی، پلیسی و... ایران و سوریه بیان داشت: دو کشور ایران و سوریه در منطقه و جهان اسلام از موقعیت ژئوپلیتیکی بسیارمهمی برخوردارند.

 وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب ضداستعماری و ضد استکباری برای آمریکا غیرقابل تحمل بود و آمریکا از آن زمان تاکنون دست به توطئه‌های گوناگون زده، صدام را تحریک و تشویق به حمله کرد و در آن شرایط سخت مرحوم حافظ اسد تنها کشور عربی بود که درکنار ما بود ملت و مسئولین ما متقابلا در تمام صحنه ها و سختی ها کنار شما و باور شما بوده اند. اوج آن مقابله با تروریستهای ساخته وپرداخته رژیم صهیونیستی و آمریکا بود و در حالیکه بیش از ۷۰ درصد سوریه به تصرف تروریست‌ها درآمده بود فرزندان شجاع ملت ما و شما در یک سنگر جنگیدند و شکست را بر دشمنان تحمیل کردند.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ادامه داد: امروز هم دو کشور در جبهه مقاومت در مبارزه با رژیم تروریستی و کودک‌کش صهیونیستی متحد و یک پارچه عمل می‌کنند.

وی با بیان اینکه جبهه مقاومت در یک قدمی پیروزی است، گفت: معتقدیم باید اشغالگران خاک سوریه را ترک کنند و ارتش شجاع سوریه به بازدارندگی در مقابل تهدیدات رژیم صهیونیستی برسد.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، اظهار کرد: ما دارای اهداف مشترک منافع مشترک و دشمن مشترک هستیم./ فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد