رسانه حامی روحانی: مردم به ردصلاحیت روحانی اعتنا نکردند

کد خبر: 1271954

سایت خبرآنلاین در مطلبی پیرامون رد صلاحیت حسن روحانی برای کاندیداتوری در انتخابات خبرگان، با تیتر «چرا مردم از روحانی ناراحت‌اند؟» نوشت که «ردصلاحیت‌ها چنان که پیش‌بینی می‌شد در میان مردم هیچ واکنشی نداشت. یعنی از آن بیست‌وچهار میلیونی که به حسن روحانی رأی دادند، هیچ‌کس ککش هم نگزید.

رسانه حامی روحانی: مردم به ردصلاحیت روحانی اعتنا نکردند

سایت خبرآنلاین در مطلبی پیرامون رد صلاحیت حسن روحانی برای کاندیداتوری در انتخابات خبرگان، با تیتر «چرا مردم از روحانی ناراحت‌اند؟» نوشت که «ردصلاحیت‌ها چنان که پیش‌بینی می‌شد در میان مردم هیچ واکنشی نداشت. یعنی از آن بیست‌وچهار میلیونی که به حسن روحانی رأی دادند، هیچ‌کس ککش هم نگزید. چرا؟ آن ۲۴ میلیون نه امروز که خیلی زودتر از این حرف‌ها، یعنی درست چندماه پس از انتخاب روحانی در سال ۹۶ از او ناامید شدند و دریافتند از مردی که برگزیده‌اند کار چندان خاصی برنمی‌آید. هرچند بسیاری از آن‌ها اگر تاریخ به عقب برمی‌گشت باز هم به روحانی رأی می‌دادند چراکه فهمیده بودند سیاست عرصه تحقق آروز‌ها و آرمان‌های بلند نیست. چراکه می‌دانستند امکان دیگری پیش‌روی‌شان ندارند، اما به هر حال توقع‌شان از نماینده منتخب‌شان بیشتر از این حرف‌ها بود و حق هم با آن‌ها بود.»

خبرآنلاین گرچه تلاش می‌کند معذوریت‌هایی را برای عمل نکردن روحانی به وعده‌هایش بتراشد و بگوید که نگذاشتند کار کند، اما این بهانه‌ها چیزی را تغییر نمی‌دهد و به سبک همه بهانه تراشی‌های اصلاح‌طلبان است. روحانی چهار سال رئیس‌جمهور بود و اگر نمی‌گذاشتند کار کند، می‌توانست برای دور بعدی کاندیدا نشود یا حداقل سقف وعده‌های کذایی به مردم را کمی پایین بیاورد!/ جوان

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها