اسماعیل کوثری: ناکامی در رسیدن به اهداف شیطانی و فریبکارانه دلیل تعطیلی «من و تو» است

کد خبر: 1272296

اسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس با اشاره به اهداف فریبکارانه و شیطانی شبکه من و تو گفت: ناکامی در رسیدن به این اهداف موجب شد تا شبکه من و تو به آخر خط برسد.

 اسماعیل کوثری: ناکامی در رسیدن به اهداف شیطانی و فریبکارانه دلیل تعطیلی «من و تو» است

اسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پایان چندین سال فعالیت توطئه گرانه و فریبکارانه شبکه ضد انقلاب من و تو، گفت: جبهه رسانه معاند، عجول به دنبال قدرت است. آنها تفکر دنیایی دارند و بسیار دچار لغزش و اشتباه می‌شوند و  نتایجی کاذب در خیالات خود می‌پرورانند و فکر می‌کنند همه تابع این رسانه‌ها هستند‌ و هر چه اینها بگویند نتیجه خواهد داد.

وی افزود: لذا وقتی از نتایج فعالیت‌های خودشان ناامید می‌شوند و به آن نتیجه مطلوب خیالات پرورانده ذهن خود نمی‌رسند و خواسته‌هایشان به نتیجه نمی‌رسد اختلاف پیدا می‌کنند و همین اختلاف سبب بهم زدن و تعطیلی این رسانه‌ها از جمله همین من و تو می‌شود.

نماینده تهران، ادامه داد: تعطیلی اینها به این معنا نیست که فعالیت و توطئه‌ها را علیه ایران تمام می‌کنند. بلکه این شبکه‌ها چون عجول و دنیایی است دنبال فعالیت دیگر خواهند افتاد ولی چون تحلیل و شناخت درست نسبت به جمهوری اسلامی ایران ندارند همیشه با شکست مواجه می‌شوند.

کوثری تأکید کرد: جمهوری اسلامی بر پایه ۲ عامل مهم و اصلی ولایت و مردم استوار است. مردم وفادار بالاخص به ولایت هیچگاه نمی‌گذارند به این انقلاب آسیبی وارد شود.

وی اظهار کرد: این شبکه‌ها حاصل درس استکبار و صهیونیست هستند و هیچ شناخت اساسی از ما و کشورمان ندارند خیال می‌کنند رهبری ما همانند سیاست مداران دیگر است که وقتی به ریاست رسیدند همه چیز را چپاول کنند‌. رهبری فرهیخته ما  برای عزت و سربلندی ملت ایران، مستضعفین و محرومین جهان همیشه تفکر دارند نه منافع شخص خود را در نظر داشته باشند.

این نماینده تهران، تصریح کرد: مبنای فعالیت رهبری فرزانه ما قرآنی صدر اسلام است. اکنون ۴۵ سال این رسانه‌های ضدانقلاب این اشتباهات را انجام می‌دهند؛ تفکرات شیطانی این رسانه‌ها اجازه کار درست به آنها نمی‌دهد. و همین ناکامی در رسیدن به اهداف شیطانی و فریبکارانه موجب تعطیلی من‌وتو شد.

کوثری یادآوری کرد: از بعد انقلاب با وجود اینکه فضای مجازی و اطلاع رسانی اینقدر گسترده نبود اما همان موقع هم ضد انقلاب بر همین تفکر بود که تا شش ماه دیگر نظام جمهوری اسلامی ایران سقوط می‌کند. اما هر روز مستحکم‌تر و پر قدرت تر از قبل در عرصه حاضر شدیم اکنون در پشت سر گذاشتن ۴۵ سالگی انقلاب هستیم عملاً از ۴۰ سال به بعد فعالیت‌ها به تکامل  کامل می‌رسد و بهترین تصمیمات بعد ۴۰ سالگی اتخاذ می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب با پشت سر گذاشتن سختی‌ها تجربه کسب کرده است. حالا این ضد انقلاب هر چه در توان دارد انجام دهد. با تأسیس این شبکه‌ها درصدد تحریک مردم باشند، قطعا ًخودشان ضرر خواهند کرد چون مردم ما آگاه و بینش بالایی دارند لذا انقلاب اسلامی مسیرش را محکم‌تر از قبل ادامه می‌دهد تا جایی که روزی را خواهد دید که این رسانه‌ها حتی توان از بین بردن یک تشکیلاتی از کل فلسطین بنام حماس را هم نخواهند داشت پس خودشان را نزد مردم ضعیف‌تر می‌کنند./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها