واکنش کوثری به شکست‌های اطلاعاتی موساد

کد خبر: 1272405

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شکست های پی در پی اطلاعاتی موساد باعث می شود که به مرور این سرویس جاسوسی منحل شود و به نابودی کامل رژیم صهیونسیتی بیانجامد.

 واکنش کوثری به شکست‌های اطلاعاتی موساد

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اطلاعیه وزارت اطلاعات دربارۀ شناسایی تعداد قابل توجهی از جاسوس‌های موساد در ۲۸ کشور جهان خاطرنشان کرد: ‌از زمانی که عملیات طوفان القصی انجام شد، از آنجا شکست اطلاعاتی رژیم صهیونیستی آغاز شد و نشان داد که آنها این چیزی که دنیا فکر می‌کرد نبودند و دیواره به اصطلاح اطلاعاتی آن ها شکسته شد و این بار هم مجددا هیمنه به اصطلاح اطلاعاتی آن ها در هم شکسته شد.

وی افزود: عوامل این‌ها از طریق خودشان یعنی کسانی که دستگیر شده‌اند، به نیروهای امنیتی معرفی می‌شوند و در داخل کشورهای دیگر به همین صورت شناسایی می‌شوند و به این صورت و با این عملیات ایران شبکه شان در منطقه و خیلی از کشورها از بین می‌رود.

وی در ادامه گفت: اینکه گفته می‌شود رژیم صهیونیستی در حال افول و سقوط است برای همین موضوع است، و آن ها به آن چیزی که به طور کاذب برای مردم دنیا ساخته بودند عمل نکردند و همه مشاهده کردند که چگونه شکست امنیتی نظامی خوردند.

کوثری تصریح کرد: چون دیواره رژیم صهیونیستی شکسته شده هه می‌توانند با آن دسترسی پیدا کنند و لذا این طوفانی که علیه رژیم صهیونیستی در تمام جبهه مقاومت شروع شده حالا حالا ها ادامه پیدا خواهد کرد.

کوثری در ادامه گفت: ایران هیچ موقع نخواسته است که خود را بیش از آن چیزی که هست بزرگ کند و از طریق رعب و وحشت خود را در دنیا نشان بدهد، و قدرت اطلاعاتی ایران بر اساس یک واقعیت است و این واقعیت خودش را در این گونه عملیات های سربازان گمنام ایرانی نمایان می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: اینجاست که باید بگوییم که ایران هیچ وقت روش استکبار جهانی را به کار نمی برد بلکه نیروهای امنیتی ایران براساس یک واقعیت کار می کنند.

کوثری در رابطه با مسائل مربوط به انحلال سرویس امنیتی رژیم صهیونسیتی پس از شکست های پی در پی عنوان کرد: شکست های پی در پی اطلاعاتی موساد باعث می شود که به مرور این سرویس جاسوسی منحل شود و به نابودی کامل رژیم صهیونسیتی بیانجامد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها