سفر وزیر کشور به جزیره هرمز

کد خبر: 1272411

احمد وحیدی امروز (سیزدهم بهمن‌ماه)، در سفر خود به هرمز از بخش های مختلف جزیره شامل رینگ جزیره، پروژه مسکن ملی جزیره، زیرساخت‌های شهری، بهداشتی، درمانی و گردشگری جزیره بازدید به عمل آورد.

سفر وزیر کشور به جزیره هرمز

وزیر کشور در دومین روز از سفر هیات دولت به استان هرمزگان به نمایندگی از رئیس جمهور با همراهی احسان کامرانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، معاون عمرانی وزارت کشور، فرماندار بندرعباس و مدیران کل دفاتر فنی و امور شهری استانداری عازم جزیره هرمز شد.

احمد وحیدی امروز (سیزدهم بهمن‌ماه)، در سفر خود به هرمز از بخش های مختلف جزیره شامل رینگ جزیره، پروژه مسکن ملی جزیره، زیرساخت‌های شهری،  بهداشتی، درمانی و گردشگری جزیره بازدید به عمل آورد.

 در ادامه بازدید میدانی وزیر کشور از بخش های  درمانگاه شبانه روزی هرمز، روند احداث منازل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، آب‌شیرین کن جزیره و روند تکمیل بلوار شرقی جزیره هرمز از جمله زیرساخت های بود که وزیر کشور به صورت میدانی از آنها بازدید بعمل آورد.

بازدید میدانی وزیر کشور از جزیره هرمز همزمان با دومین روز از سفر هیات دولت به استان هرمزگان به نمایندگی از رئیس جمهور همچنان ادامه دارد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها