نماینده اصلاح‌طلب: تشکیل لیست انتخاباتی به مشارکت کمک می‌کند

کد خبر: 1272537

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که کاندیداهای اصلاح‌طلب معتدل و میانه‌رو یعنی طیف روبه‌روی جریان اصولگرای تند بتواند به صورت سازمان‌یافته و تشکیلاتی وارد انتخابات شوند، به شور و شوق انتخاباتی کمک کرده و همان مسابقه مدنظر رهبری شکل می‌گیرد.

نماینده اصلاح‌طلب: تشکیل لیست انتخاباتی به مشارکت کمک می‌کند

غلامرضا نوری قزلچه اظهار کرد: تا جایی که اطلاع دارم طیف مقابل جریان اصولگرای تند یعنی اصلاح‌طلب، معتدل و میانه‌رو کاندیداهای کافی برای تکمیل لیست انتخاباتی در شهرهای بزرگ به ویژه تهران ندارند البته امید می‌رود که تا زمان اعلام نتایج نهایی تایید صلاحیت‌شدگان، افراد شاغل و چهره‌های سیاسی تایید صلاحیت شده تا بتوانند لیست تشکیل دهند.

وی ادامه داد: اگر این طیف بتواند در شهرهای بزرگ و کلانشهرها با لیست و به صورت سازمان‌یافته و تشکیلاتی وارد انتخابات شود کمکی به افزایش مشارکت و شور و شوق انتخاباتی می‌شود و همان مسابقه مدنظر رهبری شکل می‌گیرد.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در مقابل اگر این طیف نتواند لیستی برای انتخابات داشته باشد و تشکیلاتی وارد نشود کاندیداها به صورت انفرادی حضور پیدا می‌کنند که توان‌شان چند صد هزارم وقتی است که به صورت لیستی به عرصه انتخابات ورود پیدا کنند.

نوری مجددا گفت: ما امیدواریم که چهره‌های شاخص و رای‌آور تایید صلاحیت شوند تا لیست انتخاباتی شکل گیرد. این وضعیت شامل تهران و شهرهای بزرگ می‌شود و شرایط در شهرهای کوچک و شهرستان‌ها متفاوت است و مشکلات به اندازه شهرهای بزرگ و کلانشهرها نیست./ ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها