رضایی: با بازگشت به ارزش‌های انقلاب می‌توانیم پیروز شویم

کد خبر: 1272636

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، احیای ارزش‌های انقلاب را یکی از اهداف ایجاد شورای ائتلاف دانست و گفت: احیای ارزش‌های انقلاب از ابتدا که با نام‌های مختلف کار را پیش برده، کار شورای ائتلاف بوده است.

 رضایی: با بازگشت به ارزش‌های انقلاب می‌توانیم پیروز شویم

محسن رضایی عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در همایش داوطلبان نمایندگی تهران که به همت شورای ائتلاف در سخنانی، گفت: اعیاد این ماه رجب را ابتدا تبریک عرض می‌کنم و از شما که تشریف آوردید و کسانی که این برنامه را برگزار کردند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: کار و مأموریت شما بسیار مهم است و این شرایطی که ما در آن قرار داریم یکی از حساس‌ترین شرایط ایران در ۳۰ سال اخیر است.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در ادامه، گفت: نقطه مشترک این اجلاسیه با ایام دهه فجر، ارزش‌های انقلاب است که ما باید به ارزش‌های انقلاب بازگشت کنیم.

وی تصریح کرد: دو نهاد انقلابی است که امروز در خدمت مردم هستند، هم دولت انقلابی و هم محلی انقلابی و امروز روزی است که کارهای بزرگتری را تقدیم انقلاب کنند.

رضایی در ادامه، گفت: باید بازگشت کنیم به خودمان و انقلاب‌مان و آن اتحادهای بزرگ که ما را در جنگ پیروز کرد و همه چیز از توحید کلمه و کلمه توحیدی که امام راحل گفتند، نشأت می‌گیرد.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، خاطرنشان کرد: کار برای خدا و رضایت خدا و وحدت مسلمین و انقلابیون است و وحدت بدون توحید، کاغذی بیش نیست، راه مستقر شدن توحید از طریق وحدت کلمه است و اگر این وحدت می‌خواهد مؤثر باشد، راهش کار برای رضایت خداست.

وی افزود: ارزش‌های انقلاب شکل بگیرد دوباره برادری‌ها شکل می‌گیرد و شهادت‌طلبی‌ها و کارآمدی دوباره شکل می‌گیرد و هر چه از توحید و کار برای رضای خدا فاصله بگیریم از این ارزش‌ها هم دور می‌شویم.

رضایی در ادامه، گفت: احیای ارزش‌های انقلاب از ابتدا که با نام‌های مختلف کار را پیش برده کار شورای ائتلاف بوده است.

وی تصریح کرد: از طرف دیگر مسائل بیرون از ایران را مطالعه می‌کنیم، با بازگشت به ارزش‌های انقلاب می‌توانیم پیروز شویم.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، تأکید کرد: اگر امروز ما در کشور اقتدار داریم و در منطقه توانستیم حرفی برای گفتن داشته باشیم، به دلیل سیاست‌های بازدارندگی است که رهبر انقلاب ما را راهبری کردند.

رضایی عنوان کرد: اینکه بگویند ایران به فلسطینی‌ها و یمنی‌ها دستور می‌دهد، این یک دروغ بزرگی است و اگر تلاش‌های خود ایران نبود شاید جنگ بسیار گسترش پیدا کرده بود.

وی افزود: هم سیاست خارجی ما و هم سیاست داخلی ما نیاز به تقویت و رشد دارد و از جمله مسائلی که در این مدت باید تقویت کنیم، یکی برادری است و یکی کارآمدی که در جریان انقلاب رشد داشت.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در ادامه، گفت: به نظر بنده شما با امیدواری کامل رقابت کنید و اگر هر نتیجه‌ای اتفاق افتاد، بردارانه به یکدیگر دست دهید و به همدیگر کمک کنید.

وی افزود: همین برادر عزیزم آقای قالیباف سمت راست من بود و آقای قاسم سلیمانی سمت چپ بود و بعد از شهادت حاج احمد کاظمی تا یک هفته گریه می‌کردند و در نیروهای انقلاب سوءظن‌ها متأسفانه زیاد شده و ما باید بازگردیم به برادری‌های ابتدای انقلاب، حالا چه از طریق قواعد و چه از طریق تحول‌پذیری این اتفاق باید بیفتد.

رضایی در پایان گفت: کارآمدی ساختاری که این سیستم‌های داخلی باید ساختارهایشان بازسازی شوند و در کنار کارآمدی فردی می‌توانیم به یک تحول خوب برسیم./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها