امیر الهامی: پدافند هوایی ضامن امنیت و قدرت ملی است

کد خبر: 1273255

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش پدافند هوایی را خط مقدم دفاع از کشور دانست و گفت: پدافند هوایی، ضامن امنیت و قدرت ملی کشور است.

امیر الهامی: پدافند هوایی ضامن امنیت و قدرت ملی است

 امیر علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان فرماندهی اطلاعات و شناسایی الکترونیکی این نیرو ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر اظهار داشت: بکارگیری سیستم‌های پیشرفته بومی سیگنالی در طیف‌های مختلف، موجب شده که پدافند هوایی در اجرای مأموریت‌های رصد و شناسایی امنیت اطلاعاتی بسیار بالایی داشته باشد.

امیر الهامی با اشاره به نقش خطیر فرماندهی اطلاعات و شناسایی الکترونیکی در اجرای مأموریت یگان‌های حساس و راهبردی پدافند در شبکه یکپارچه فرماندهی و کنترل افزود: امروز همه مناطق پدافندی در کشور با اتکا به توانایی داخلی و بدون وابستگی، به انجام مأموریت می‌پردازند که این موضوع یکی از نقاط شاخص پدافند است.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه دشمنان با اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه نتوانسته‌اند مسیر رشد و پیشرفت ایران را بگیرند، گفت: پدافند هوایی، ضامن امنیت و قدرت ملی کشورمان است.

امیر الهامی با تأکید بر اینکه همه نقاط پدافند هوایی در سطح کشور مهم، حساس و حیاتی هستند، خاطرنشان کرد: پدافند هوایی خط مقدم دفاع از کشور است و باید در هر موقعیت و شرایطی آماده دفاع باشد./مهر

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها