حدادعادل: همه ارکان شورای ائتلاف برای افزایش مشارکت در انتخابات حضور دارند

کد خبر: 1273557

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: همه ارکان شورای ائتلاف از صدر تا ذیل پای کار افزایش مشارکت در انتخابات هستند.

 حدادعادل: همه ارکان شورای ائتلاف برای افزایش مشارکت در انتخابات حضور دارند

جلسه ستاد انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهر تهران با حضور غلامعلی حدادعادل رئیس شورا و معاونت‌های شورای ائتلاف مرکز و شهر تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه حدادعادل با اشاره به اینکه نیروهای انقلابی باید از پیروزی‌ها و شکست‌های انتخابات‌های دوره‌های اخیر درس بگیرند، خاطرنشان کرد: شرایط ایجاب می‌کند از بُعد میدانی انتخابات و کف خیابان غافل نشویم و ظرفیت نیروهای اقشاری و محلات عضور شورای ائتلاف را در مناطق مختلف شهر برای اجرای عملیات بزرگ انتخابات ساماندهی و بسیج کرده و فضا را برای مشارکت پرشور فراهم کنیم.

در ادامه جلسه، مهدی اقراریان دبیر شورای ائتلاف شهر تهران با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته، خاطرنشان کرد: تمام معاونت‌های شورای ائتلاف شهر تهران از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده‌اند و شبانه‌روزی پای کار شورای ائتلاف آمده‌اند.

وی افزود: تمام تلاش و هدف ما، عملیاتی کردن منویات رهبر انقلاب برای ایجاد مشارکت پر شور در انتخابات اسفند است.

همچنین در ادامه جلسه، سید امید میرغضنفری رئیس ستاد انتخابات شورای ائتلاف شهر تهران نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های ستاد انتخابات، تصریح کرد: به عنوان اولین ستاد انتخابات یک جریان سیاسی از مدت‌ها قبل فعالیت‌های خود را آغاز کرده‌ایم و تمام تلاش خود را برای ایجاد شور و مشارکت در انتخابات پای کار آوردیم.

وی افزود: در حال حاضر در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران و شهرهای اطراف ستاد انتخابات شکل گرفته و افراد و اقشار مختلف پای کار آمده‌اند و در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد شور و امید در فضای انتخابات هستیم.

در پایان این جلسه، حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: همه ارکان شورای ائتلاف از صدر تا ذیل پای کار افزایش مشارکت در انتخابات هستند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، افزود: امیدواریم در انتخابات اسفند ماه جلسی انقلابی و حق‌طلب و در خدمت مردم و به سود کشور و انقلاب تشکیل شود./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها