چند هواپیمای شکاری و ترابری ارتش به ناوگان عملیاتی بازگشت

کد خبر: 1274891

چندین فروند هواپیمای شکاری و ترابری نیروی هوایی ارتش در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز بازآماد و با حضور امیر واحدی به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی ارتش ملحق شد.

 چند هواپیمای شکاری و ترابری ارتش به ناوگان عملیاتی بازگشت

چندین فروند هواپیمای شکاری و ترابری نیروی هوایی ارتش در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز بازآماد و با حضور امیر واحدی به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی ارتش ملحق شد.

تعداد چند فروند هواپیمای ترابری و شکاری نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به دست متخصصان و نخبگان پایگاه هوایی شهید دوران بازآماد و به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی ارتش ملحق شد.

امیرخلبان حمید واحدی در مراسم بازآمد هواپیما‌های شکاری و ترابی در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش‌های کارکنان فنی و متخصص این پایگاه، اظهار داشت: بسیار خرسندم که در جمع شما مردان مرد هستم علی رغم کمبود‌ها و تحریم‌ها کاری کردید کارستان. شما بزرگواران ثابت کردید پای انقلاب و رهبری ایستادید.

وی با اشاره به اینکه دلیرمردان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران کارنامه خوبی در هشت سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت داشته است، افزود: خلبانان تیز پرواز و جوانان برومند این نیرو در روز‌های اول جنگ با اجرای عملیات‌های متعدد و مختلف چنان ضرب شستی به دشمن نشان دادند که تا آخر جنگ نتوانستند عرض اندامی داشته باشند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ضمن خداقوت به پرسنل و متخصصان نیروی هوایی، ادامه داد: این کار‌ها با دستان پرتوانمند شما خلبانان و عقابان تیزپرواز انجام شده است و دست همه شما عزیزان را با افتخار میبوسم چرا که شما غیورمردان ثابت کردید که یک سرباز مخلص و پشتیبان ولایت هستید. شما با کمترین چشم‌داشتی برای بالاترین افتخار با عشق و علاقه وقت می‌گذارید.

 وی با تأکید بر اهمیت، شناسایی نخبگان و انگیزه این قشر جوانان، گفت: این خواسته مقام معظم رهبری است که بایستی برای نخبگان ارزش قائل باشیم چرا که کار‌های سنگینی بدست نخبگان کشور انجام شده است. همگی باید با تمام وجود جوانان را رشد دهیم.

وی با بیان اینکه الحمدالله اتفاقات خوبی در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز رخ داده است، گفت: باید تلاش کنیم تا فردایمان بهتر از امروزمان باشد، چرا که همگی سرباز ولایت هستیم.

امیر واحدی در پایان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمن تلاش دارد انتخابات را کمرنگ جلوه دهد. دشمن هدفش نابودی کشورمان است و باید مواظب حرکت ترکیبی دشمن باشیم.

وی با تأکید بر جدی گرفتن انتخابات پیش رو، افزود: مراقب جنگ ترکیبی باشید و ما باید خودمان مراقب خود باشیم، لذا شرکت در انتخابات، لبیک به ندای مقام معظم رهبری در دفاع از کشور و آرمان‌های انقلاب‌اسلامی است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها