معاون رئیس جمهور: مسئولین با همه توان در حال خدمت به مردم هستند

کد خبر: 1275364

معاون رئیس جمهور گفت: دشمنان فردای روز ۲۲ بهمن، عصبانیت و ناراحتی خود را با منفجر کردن خط لوله انتقال گاز در دو استان نشان دادند که این نشانه استیصال و دشمنی آنها با ملت ایران است.

معاون رئیس جمهور: مسئولین با همه توان در حال خدمت به مردم هستند

معاون رئیس جمهور گفت: دشمنان فردای روز ۲۲ بهمن، عصبانیت و ناراحتی خود را با منفجر کردن خط لوله انتقال گاز در دو استان نشان دادند که این نشانه استیصال و دشمنی آنها با ملت ایران است.

سیدمحمد حسینی در یادواره 75 شهید منطقه سگزآباد استان قزوین و در اجتماع پرشور خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و اقشار مختلف مردم این منطقه در مسجد حضرت رسول اکرم (ص)گفت: تکریم شهدا برای این است که آنان در راه نورانی و درخشانی گام برداشتند که موجب عزت و اقتدار ملت ایران شدند و پیام شهدا و پیروی از آن مردان الهی این است که سیره و سلوک و فضایل فردی و اجتماعی _ سیاسی آنان را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطر نشان کرد: شهیدان گرانقدر در وصیت‌نامه‌های خود مردم را به حمایت از ولایت و رهبری انقلاب و پشتیبانی از نظام اسلامی دعوت کردند و امام راحل نیز توصیه کردند که مردم در همه انتخابات ها شرکت داشته باشند. عمل به این توصیه ها، بیانگر وحدت و انسجام ملت ایران و پاسخی کوبنده به کسانی است که با سیاه نمایی بدنبال ایجاد تفرقه و دودستگی هستند.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با بیان اینکه مسئولین با همه توان در حال خدمت به مردم هستند اظهار داشت: گواهی می‌دهم که آیت الله رئیسی و اعضای دولت شبانه روز و بدون وقفه و تعطیلی در تلاش و مجاهدت هستند تا با گره گشایی از مشکلات مردم، شرایط مطلوبی در اقتصاد کشور ایجاد شود و در همین مدت، اقدامات بزرگی انجام شده از جمله در ایام دهه فجر هزاران طرح در بخش‌های مختلف از جمله صنعت، معدن، کشاورزی، بهداشت و درمان، راه و مسکن، نفت و گاز، آب و برق، آموزش و فرهنگ افتتاح و در خدمت مردم قرار گرفت. دولت با این اقدامات، ضمن ایجاد فرصت‌های شغلی به دنبال رونق اقتصادی کشور است که نتایج آن همگانی است.

حسینی با اشاره به اینکه در آغاز به کار دولت سیزدهم غالب استان‌های کشور با مشکل و تنش آبی مواجه بودند، گفت: دولت برای بهبود شرایط مردم در این حوزه، فعالیت‌های مختلفی از جمله احیای قنوات، حفر چاه‌های جدید، احداث سد، آبخیزداری، اصلاح الگوی کشت و انتقال آب از دریای عمان و خلیج فارس را در دستور کار خود قرار داده و تاکنون آبرسانی به ده‌ها شهر و بیش از 3500 روستا را با همکاری بسیج و سپاه انجام داده است.

معاون رئیس جمهور تصریح کرد: دولت افزایش درآمد های کشور از طریق فروش نفت و اخذ مالیات از مودیان جدید را که دارای سرمایه دار بودند ولی فرار مالیاتی داشتند، می‌توانست بین مردم توزیع کند و در کوتاه مدت رضایت خاطر عمومی را جلب کند اما دولت با آینده نگری تلاش کرده ضمن توجه به نیازهای ضروری و روزمره مردم، درآمدهای پایدار و بلند مدتی برای مردم فراهم سازد و بخشی از درآمدها را در تکمیل زیر ساخت‌ها به کار گیرد که در میان مدت و دراز مدت نتایج پایداری برای کشور خواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی و جهاد تبیین اظهار داشت: دشمنان و بدخواهان ملت ایران با انتشار اخبار جعلی و حاشیه سازی کاذب، تلاش می‌کنند تا دستاوردهای دولت و نظام اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند که موجب امید و نشاط در جامعه نشود، لذا ضرورت دارد همه کسانی که مخاطب دارند در گفت و گوی چهره به چهره و با استفاده از ظرفیت رسانه و فضای مجازی به تبیین و تشریح دستاوردهای نظام بپردازند.

حسینی در ادامه حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را غرورآفرین توصیف کرد و گفت: آحاد مردم با حضور حماسی حمایت و پشتیبانی خود از نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند و مشت محکمی به دهان یاوه گویان زدند لذا فردای روز 22 بهمن، عصبانیت و ناراحتی خود را با منفجر کردن خط لوله انتقال گاز در دو استان نشان دادند که این نشانه استیصال و دشمنی آنها با ملت ایران است.

وی تصریح کرد: در دولت مردمی، عدالت‌محور و تحولگرا که توسط مقام معظم رهبری نیز با عنوان دولت کار و فعالیت مزین شده است تعلل، رخوت و کوتاهی، معنا و مفهومی ندارد و مدیران و کارکنان بدون توجه به حاشیه ها، با تمام وجود در خدمت مردم هستند.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه امروز قوای سه گانه با همدلی و همگرایی در مسیر خدمت به مردم و رفع مشکلات کشور قرار دارند، اهمیت مشارکت بالای مردم در انتخابات را در انسجام و یکپارچگی برای سرعت بخشیدن به حل مشکلات مردم مورد تاکید قرار داد و گفت: بی‌تردید مردم بر عهد و پیمانی که با شهدا و امام راحل برای پشتیبانی از نظام اسلامی بسته‌اند پایبند بوده و با حضور یکپارچه خود در انتخابات 11 اسفند، این روز را به روز عزای دشمنان و بدخواهان خود تبدیل خواهند کرد.

حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در طول تاریخ دو جبهه حق و باطل در مقابل هم بودند، گفت: تقابل هابیل و قابیل، ابراهیم و نمرود، طالوت و جالوت، موسی و فرعون نمونه هایی از این رویارویی است و در دوران معاصر نیز جنبش‌ها و نهضت‌های گوناگون مبارزان جبهه حق در مقابل ظلم و استبداد را داریم که چهره‌های شاخص این قیام ها، علما و مجاهدانی چون سید جمال‌الدین اسدآبادی میرزاکوچک خان، شیخ محمد خیابانی، رئیسعلی دلواری، و مدرس بودند، تا زمانی که پرچم دار مبارزه حق طلبانه علیه بیداد و ستم  امام خمینی شد. امام از دوران جوانی روحیه  انقلابی، ظلم ستیزی و عدالت گستری داشتند و به مرور با بصیرت‌افزاری، آحاد مردم با نهضت اسلامی همراه شدند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و از آغاز این حرکت جبهه باطل به سرکردگی قدرتهای شیطانی و عوامل آنان در برابر جبهه حق صف آرایی کرد.

حسینی تصریح کرد: در 4 دهه گذشته تجربه نشان  داده کسانی که راه خود را از انقلاب، نظام و رهبری جدا کرده‌اند خواه ناخواه در جبهه مقابل انقلاب که جبهه آمریکا، غرب، ارتجاع منطقه و رژیم صهیونیستی است قرار گرفته‌اند، جنایتکارانی که بارها از جمله در چند ماه گذشته در غزه ماهیت پلید خود را روشن ساخته اند.

معاون رئیس جمهور با اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه مردم غزه اظهار داشت: اگر کسانی تاکنون نسبت به ماهیت واقعی آمریکا و رژیم صهیونیستی خوشبین بودند و چهره آنان را بزک می کردند با مشاهده نسل کشی و جنایات جنگی در غزه  به خون آشامی و ددمنشی آنها پی برده اند لذا  حمایت و همراهی با اسرائیل و حامیان جنایتکارش، نشانگر آن است که فرد بهره ای از انسانیت نبرده است.

حسینی گفت: کسانی که دم از حقوق بشر و حقوق زن می‌زنند و سال گذشته به خاطر درگذشت یک خانم در ایران، با جوسازی و  هیاهو، کشور را به آشوب و بلوا کشیدند، این روزها در مقابل قتل عام وحشیانه هزاران زن و کودک نه تنها سکوت کرده‌اند بلکه از نتانیوی جلاد حمایت همه جانبه می‌کنند. امروز حضور گسترده مردم ایران در انتخابات، مهمترین و موثرترین راه در حمایت و دلگرمی  مردم مظلوم غزه و جبهه مقاومت است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها