فرمانده سپاه عاشورا: بحث فیلترینگ مطالبه‌ ما نیز هست

کد خبر: 1275448

فرمانده سپاه عاشورا اظهار کرد: اولین نکته‌ای که در انتخابات قابل توجه بوده و موجب موضع گیری‌های بین‌الملی می‌شود آمار رای دهندگان است و بالا بودن این رقم نشان‌دهنده‌ی حمایت مردم و مقبولیت بالای نظام کشور است.

فرمانده سپاه عاشورا: بحث فیلترینگ مطالبه‌ ما نیز هست

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه در خط مقدم مطالبه‌گری مردم از مسئولان قرار دارند، گفت: شرکت ما در انتخابات برابر با امنیت، احساس آرامش، احترام و ارزش گذاشتن به مردم و نظام است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی‌زاده، امروز، ۲۸ بهمن ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین نکته‌ای که در انتخابات قابل توجه بوده و موجب موضع گیری‌های بین‌الملی می‌شود آمار رای دهندگان است و بالا بودن این رقم نشان‌دهنده‌ی حمایت مردم و مقبولیت بالای نظام کشور است.

وی افزود: سیاسیون و سرمایه‌گذاران بین‌المللی مقبولیت عامه‌ی مردم از کشور را بررسی می‌کنند، استقلال، استحکام، اقتدار، اعتبار و احترام نظام پایه‌ای برای برنامه‌ریزی‌های سرمایه‌گذاران در سراسر دنیا است.

وی بیان کرد: ایجاد شایعه، شائبه و مقابله با رساندن صدای مردم ایران به دنیا از اقدامات رسانه‌های دشمن انقلاب است. آن‌ها تمام قدرت خود را برای به چالش کشیدن نظام انجام می‌دهند که در برابر آن‌ها وظیفه‌ی ما نیز دفاع از نظام است. ما باید مسیری را که با انقلاب کردن شروع کرده‌ایم به پایان برسانیم.

عباسقلی زاده عنوان کرد: سپاه به عنوان یک نهاد انقلابی و مردمی بدون هیچگونه موضع گیری در کنار تمام نهادهای جامعه است و مردمی بودن اصل‌ترین هدف سپاه است.

وی با بیان اینکه مطالبه‌گری بهترین بستر برای حل مشکلات کشور است، افزود: بسیج دانشجویی در تمامی سازمان‌ها برای شنیدن صدای مردم و رساندن صدای آن‌ها به مسئولین تریبون آزاد برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه مسئولین همیشه باید پاسخگو بوده و در برابر مطالبه‌ی مردم حرفی برای گفتن داشتن باشند، تاکید کرد: مردم پس از رای دادن به فرد مورد نظر باید حقوق خود را از وی مطالبه کنند و نماینده‌ی انتخاب شده را به حال خود رها نکنند و وعده‌های داده شده قبل از انقلاب را مطالبه کنند.

وی گفت: علارغم فشاری که ۴۵ سال تحمل کرده‌ایم هنوز هم انقلاب ما با وجود مشکلاتی که دارد، برنده است. یکی از چالش‌های بزرگ در کشور ما مسائل اقتصادی است که حل آن زمان بر است.

وی ادامه داد: دولت سیزدهم با وجود اینکه کشور را با قرض‌های بزرگ تحویل گرفت، دستاوردهای چشمگیری داشته است از جمله‌ی آن می‌توان به ریشه‌کن شدن کرونا اشاره کرد. همچنین دولت نمی‌تواند تلفات چندین ساله را در مدت زمان کوتاه جبران کند.

وی بیان کرد: بحث فیلترینگ مطالبه‌ی ما نیز هست. رسانه حق دارد تا به راحتی صدای خود را به مردم برساند و مردم نیز باید در برابر غول رسانه‌ای دشمنان و تبلیغات شوم آن‌ها در خصوص انقلاب مانند یک خانواده‌ی بزرگ برخورد کنند.

وی افزود: عمده‌ترین بحثی که در حال حاضر نیاز داریم اتحاد ملی است، همه‌ی ما باید یکصدا پشت نظام باشیم تا هم مشکلات خود را حل کنیم هم توطئه‌های دشمنان را خنثی سازیم.

وی عنوان کرد: تمامی رسانه‌های معاند هدف تحریم انقلاب و نشان دادن چهره‌ای ضعیف و بد از آن را دارند که تنها راه چاره‌ی این امر حضور حداکثری مردم است./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها