امیر هادیان: ایران به عنوان یکی از تاثیرگذارین قدرت‌ها در غرب آسیا است‌

کد خبر: 1276696

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از تاثیرگذارین قدرت‌ها در غرب آسیا شناخته می‌شود.

امیر هادیان: ایران به عنوان یکی از تاثیرگذارین قدرت‌ها در غرب آسیا است‌

 به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امیر سرلشکر خلبان محمود خضرایی، آئین بزرگداشت این شهید والامقام با حضور امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش، فرماندهان، کارکنان، هنرآموزان و جمعی از خانواده شهدا در مرکز آموزش تخصص‌های هوایی شهید خضرایی برگزار شد.

امیر سرتیپ خلبان هادیان در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع)، روز جوان و سالروز ولادت حضرت قائم (عج) با بیان اینکه برگزاری مجالس یادمان برای شهدا در وهله اول عنایت خود شهدا و دارای برکات و اثرات ارزنده‌ای است گفت: مراسم بزرگداشت شهدا یادآور آرمان‌ها، اهداف و پیام شهدا در طول ۸ سال دفاع مقدس و تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اوج دشمنی بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران نسبت به پیشرفت کشور و حضور جوانان در عرصه‌های مختلف و برهه‌های حساس انقلاب و تأثیرگذاری آنان در شرایط خاص کشور اظهار کرد: ساخت تمدن نوین انقلاب اسلامی به کمک شما جوانان و پیشکسوتان و کارکنان متخصص ایران اسلامی امکان پذیر است.

وی افزود: این انقلاب پر از برگ‌های زرینی است که از برکت خون شهدا به دست آمده و حاصل آن باور و اراده به همراه فرهنگ عاشورایی است که در خون تک تک ملت ریشه دوانده و تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را رقم زده است.

امیر سرتیپ مهدی هادیان در ادامه با تاکید بر این نکته که دشمن از حضور شما جوانان و آینده سازان این کشور در عرصه‌های تأثیرگذار انقلاب در هراس است خاطر نشان کرد: وجود نیروهای مسلح با ایمان و متخصص باعث شده تا بسیاری از معادلات قدرت تغییر کرده و امروزه جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از تأثیر گذارترین قدرت‌ها در غرب آسیا شناخته می‌شود./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها