باهنر: من به شکل انحصاری با هیچ‌کدام از کاندیداها ائتلاف نمی‌کنم

کد خبر: 1276718

محمدرضاباهنر گفت: مجلس جای آزمون و خطا نیست و برای هدایت کشور به سمت پیشرفت به آدم‌های فهیم، معتقد، تحلیلگر، صریح، رُک و تاثیرگذار در مخاطبانشان نیاز دارد.

باهنر: من به شکل انحصاری با هیچ‌کدام از کاندیداها ائتلاف نمی‌کنم

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمان و راور، صبح جمعه در نشست خبری اظهار داشت: مقام معظم رهبری مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت انتخابات را مطالبه کردند و این دفعه در انتخابات میزان مشارکت مهمتر از نوع انتخاب است و باید تلاش کنیم افراد اصلح انتخاب شوند.

وی با بیان اینکه در مرکز استان کرمان اختلاف و ناهماهنگی بین دو نماینده موجب عدم پیشرفت و گلایه‌های مردم از رقابت مخرب نمایندگان شده است افزود: نمایندگان کرمان افراد قدرتمندی هستند که رئیس کمیسیون هم بوده‌اند و کار می‌کنند، اما بهتر بود این قدرت موجب هم‌افزایی و همدلی برای پیشرفت کرمان می‌شد.

محمدرضا باهنر، تصریح کرد: من به شکل انحصاری با هیچ‌کدام از کاندیداها ائتلاف نمی‌کنم، اما افرادی که به من رأی می‌دهند می‌توانند نفر دوم را هرکدام از نامزدها انتخاب کنند.

محمدرضا باهنر، با بیان اینکه تورم‌های پی‌درپی عاصی کننده بوده و باید حکیمانه حل شود گفت: مجلس سردار حکمرانی می‌خواهد و مشکلات اقتصادی نیاز به اطبای حاذق دارد.

این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه کرمان و راور با اشاره به ظرفیت‌های عظیم کرمان در بخش‌های مختلف گفت: ما همانند بخش معدن و فولاد باید در حوزه‌های مختلف همانند هوش مصنوعی و آی تی که اهمیت زیادی دارند سرمایه گذاری و اشتغالزایی کنیم.

باهنر، درباره اظهارنظرهای صورت گرفته برای تقسیم استان کرمان به دو استان افزود: باید برای تقسیم استان کرمان حتماً بررسی‌های کارشناسی صورت گیرد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها