عیادت مخبر از جانباز گمنام امام زمان(عج)

کد خبر: 1276731

معاون اول رئیس جمهور در آستانه نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از یکی از جانبازان پیشتاز دفاع مقدس، جبهه مقاومت و عرصه امنیت عیادت کرد.

 عیادت مخبر از جانباز گمنام امام زمان(عج)

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در آستانه نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از "حاج مجید" یکی از جانبازان پیشتاز دفاع مقدس، جبهه مقاومت و عرصه امنیت ایران اسلامی عیادت کرد.

مخبر در این دیدار ضمن قدردانی از شجاعت، ایثار و فداکاری همه سربازان گمنام امام زمان (عج) برای تامین امنیت کشور، ایشان را یکی از  ذخائر جمهوری اسلامی در عرصه امنیت راهبردی و از یاران دیرین حاج قاسم سلیمانی خواند که خدمات ارزنده و بزرگ وی در حوزه اطلاعاتی و امنیتی برای مردم ایران و سرتاسر جبهه مقاومت اجری عظیم در پیشگاه خداوند متعال دارد.

وی ضمن دعا برای سلامتی و تاکید بر ضرورت بسیج همه امکانات لازم برای این جانباز گمنام امام زمان(ع)، دستور داد تا با تشکیل یک تیم مجرب، زندگی و خدمات 45 ساله ایشان برای نظام جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت، مستندسازی و ثبت و ضبط شود.

در این دیدار خانواده و برخی از دوستان ایشان نیز ضمن قدردانی از حضور معاون اول رئیس جمهور، گزارشی از وضعیت جسمانی و سلامتی حاج مجید ارائه کردند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها