دیدار سفیر جدید ایران در تایلند با حسین امیر عبداللهیان

کد خبر: 1276938

سفیر جدید ایران در تایلند با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و رایزنی کرد.

دیدار سفیر جدید ایران در تایلند با حسین امیر عبداللهیان

 ناصر الدین حیدری سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در تایلند در آستانه عزیمت به محل ماموریت، با  حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و ضمن ارائه گزارشی از حوزه ماموریت خود، برنامه های پیش رو در زمینه توسعه و ارتقای بیش از پیش روابط و همکاری های تهران - بانکوک  را تشریح کرد.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در این دیدار بر اهمیت توسعه و تعمیق روابط دیرینه جمهوری اسلامی ایران و تایلند به عنوان یکی از اعضای اتحادیه آ.س.آن و تقویت پیوندهای تجاری و اقتصادی با کشورهای این حوزه بویژه تایلند و پیگیری ارتقای روابط فی مابین در عرصه های سیاسی، پارلمانی و اقتصادی و تحرک بیشتر در این زمینه به خصوص در تعامل با دولت جدید تایلند تاکید کرد.

حیدری سفیر جدید ایران در تایلند ، دارای سابقه فعالیت در امور سیاسی_ بین‌المللی وزارت امور خارجه و پیش از این در سِمت های رئیس اداره دیپلماسی دوجانبه و چندجانبه،‌ رئیس اداره کنترل تسلیحات متعارف و فضا خدمت کرده  است.

گفتنی است بانکوک مقر  کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ) بوده وسفیر کشورمان همزمان عهده دار نمایندگی در این نهاد بین‌المللی خواهد بود./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها