سردار کارگر: همه ارکان جمهوری اسلامی را مردم انتخاب می‌کنند

کد خبر: 1277147

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه انقلاب کرده‌ایم تا انتخابات داشته باشیم، گفت: همه ارکان جمهوری اسلامی را مردم انتخاب می‌کنند.

سردار کارگر: همه ارکان جمهوری اسلامی را مردم انتخاب می‌کنند

سردار «بهمن کارگر» رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه همه ماست، اظهار داشت: انقلاب کرده‌ایم تا انتخابات داشته باشیم و معمولاً نظام‌ها و یا کسانی که تفکرات دیکتاتوری دارند با انتخابات مخالفت می‌کنند و بحمدالله در جمهوری اسلامی ایران همه ارکان آن در انتخابات معلوم می‌شوند.

وی ضمن دعوت از آحاد مردم برای مشارکت در انتخابات افزود: شرکت در انتخابات حق مردم است و دشمنان به‌دنبال این هستند که این حق را از مردم بگیرند؛ همچنین متاسفانه بعضی‌ها در کشور ناآگاهانه و یا مغرضانه بر طبل دشمن می‌کوبند.

سردار کارگر با تاکید بر اینکه کسی که مردم را نسبت به کشور و آینده آن ناامید می‌کند خیانت می‌کند، گفت: بعضی‌ها دشمن و مغرض هستند، اما بعضی‌ها ناآگاه هستند و باید بدانند که این اقدامات خیانت به کشور است و ما نباید مردم را ناامید کنیم.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه باید وضعیت امروز کشور را با گذشته مقایسه کنیم، گفت: ما در گذشته حتی سیم‌خاردار هم نمی‌توانستیم بسازیم، اما امروز جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای پیشرفته در منطقه است و باید این دستاوردها را مدنظر قرار دهیم.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات و ایراداتی در حوزه اقتصادی و فرهنگی داریم، افزود: کدام کشور در دنیا هست که این مشکلات را نداشته باشد؛ لذا باید به کشورمان افتخار کنیم و بدانیم درست است که در جنگ نظامی نیستیم، اما الان در یک جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم.

سردار کارگر تصریح کرد: اگر در جنگ نظامی نیستیم به دلیل این است که ما قدرتمند هستیم و اقتدار داریم و به‌دنبال ترویج فرهنگ مقاومت هستیم و باید در حوزه اقتصادی هم همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند با اجرای اقتصاد مقاومتی قدرتمند شویم و دولت و مجلس علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه رژیم آمریکا، برای بهبود شرایط اقتصادی تلاش می‌کنند.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی، نمایندگان خود در مجلس خبرگان رهبری را انتخاب می‌کنند و این نمایندگان رهبر را انتخاب و بر ایشان نظارت می‌کنند؛ همچنین با انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی این نمایندگان هستند که وزرا را انتخاب می‌کنند و بر عملکرد دولت و قوا نظارت دارند.

سردار کارگر در پایان با تاکید بر اینکه وظیفه هر کسی که تریبون دارد و می‌تواند صحبت کند تبیین مسائل و موضوعات مختلف است، افزود: باید دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف را برای نسل جوان و نوجوان تبیین کنیم و انتخابات یک توفیق و فرصت است و ما باید از این فرصت استفاده کنیم؛ مسلم بدانید مردم در انتخابات شرکت خواهند کرد و انتخاباتی باشکوهی خواهیم داشت و ما در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ضمن پرهیز از مسائل جناحی، نهایت تلاش خود را در برگزاری پرشور انتخابات و جهاد تبیین در این حوزه خواهیم داشت.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها