حدادعادل: باید قدر انقلاب را بدانیم

کد خبر: 1277248

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه تمام تلاش شورای ائتلاف ارائه فهرست قابل قبول برای تشکیل مجلس خوب به مردم بود، گفت: در این بین اگر کسی خدای نکرده به فکر وحدت‌شکنی باشد لطمه جبران‌ناپذیری می‌زند. البته تهمت و توهین و افترا در فضای مجازی غوغا می‌کند و هیچ چیزی را هم قبول ندارد.

حدادعادل: باید قدر انقلاب را بدانیم

 غلامعلی حداد عادل در سومین گردهمایی طلاب و روحانیت با موضوع «نقش طلاب و روحانیت در افزایش مشارکت مردمی» که توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد، گفت: انتخابات ۱۱ اسفند روز مهمی است؛ مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری به اهمیت موضوع انتخابات با چهار رکن سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت تاکید کردند.

وی با تاکید بر اینکه باید قدر انقلاب را بدانیم، گفت: روحانیون به شناختن قدر این انقلاب به همه سزاوارترند؛ تاریخ کشور را بخوانید و ببینید در کشور ما با دین خدا، مقدسات و اخلاق و فرهنگ مردم چه می کردند. در این شرایط به همت امام راحل این انقلاب برپا شد، مردم اطاعت و جوانان جان فشانی کردند و خانواده ها شهید دادند تا انقلاب پیروز شد، پس قدر انقلاب را بدانید و شکر نعمت انقلاب را به جا بیاورید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین بیان کرد: اگر می خواهید اهمیت انقلاب و دشمنان انقلاب را بشناسید به فلسطین و غزه نگاه کنید؛ تمام حرف ها درباره حقوق بشر، آزادی، مردم سالاری و احترام به فرهنگ دروغ از آب در آمده است. رهبری فرمودند کشورهای غربی برای اعدام مجرم چه می کنند اما برای حمله به بیمارستان و کشتن چند ۱۰۰ نفر کاری نمی کنند. دشمن انقلاب پنجه های خود را نشان داده اند.

حدادعادل با بیان اینکه انقلاب اسلامی الهی بود، ‌گفت: امام براساس دین، انقلاب را پایه گذاری کرد و عامل انقلاب مردم بودند. اکنون مردم باید در صحنه باشند، پس مشارکت اهمیت دارد.

مجلس خوب از مشارکت پرشکوه پدید می‌آید

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه مجلس خوب از مشارکت پرشکوه پدید می آید، افزود: تمام تلاش شورای ائتلاف این بود که فهرست قابل قبول برای مجلس خوب به مردم عرضه کند لذا فهرست ۳۰ نفره نامزدهای شورای ائتلاف برای مجلس و فهرست نامزدهای مجلس خبرگان را معرفی کردیم.

حدادعادل با اشاره به ویژگی های فهرست ۳۰ نفره کاندیداهای شورای ائتلاف گفت: ۲۴ نفر از ۳۰ نفر درجه دکترای دانشگاهی داشته و ۶ نفر خانم هستند. میانگین سنی ۴۲ سال است و این یعنی جوان گرایی شده است. همچنین ۱۶نفر قبلا سابقه نمایندگی مجلس و ۱۴ نفر جدید هستند.

وی همچنین بیان کرد: برای اینکه به وحدت برسیم تلاش کردیم که بی توفیق هم نبودیم، حالا بماند که چه عقبه ای پشت سر گذاشتیم تا به وحدت برسیم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اظهار کرد: اگر خدای نکرده کسی به فکر وحدت شکنی باشد لطمه جبران ناپذیر می زند.

حدادعادل گفت: این روزها تهمت و توهین و افترا در فضای مجازی غوغا می کند و هر کسی را به هر دلیلی متهم می کنند و حتی احکام محاکم صالحه و شورای نگهبان را قبول ندارند. ببینید چه حرف هایی علیه افراد فهرست می زنند و چه برنامه هایی وجود دارد. لجام گسیختگی در فضای مجازی است و اتهامات و تهمت و بدعهدی و زشت گویی و تخریب را بیان می کنند. خیلی جوانان را با این حرف ها مساله دار می کنند و باید مراقب باشید.

وی خطاب به روحانیون حاضر در این نشست گفت: شما بی واسطه با مردم در ارتباط هستید و مردم گلایه ها را به شما می گویند. مردم مشکلاتی همچون گرانی و تورم و بیکاری دارند اما این مشکلات را چه کسی به وجود آورده است؟ این مشکلات ناشی از کسانی است که مردم ایران را تحریم کرده اند؛ اوباما، ترامپ و بایدن با افتخار می گویند فلج کننده ترین تحریم تاریخ را به ملت ایران تحمیل کردند.

حداد عادل اظهار کرد: البته مسئولان و رهبری برای خنثی کردن تحریم ها تلاش می کنند اما بالاخره آثاری دارد. دشمنان می خواهند مردم را ناراضی کنند و هزینه این نارضایتی را انقلاب بدهد. پس شما مردم را آگاه کنید.

وی ادامه داد: مردم نمایندگان مومن، دانشمند و دلسوز و متین و به دور از هتاکی را انتخاب کنند. عده ای می خواهند با بددهنی وارد مجلس شوند امیدواریم انتخابات با موفقیت پشت سر گذاشته شده و مجلس خوب برای انقلاب تشکیل شود.  /ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها