رصد آنلاین شعب اخذ رای تهران

کد خبر: 1277614

مدیرکل بازرسی استانداری تهران گفت: ۷۸۰۰ بازرس برای نظارت بر انتخابات استان آموزش دیده‌اند.

رصد آنلاین شعب اخذ رای تهران

اسدالله تقی‌زاده، مدیرکل بازرسی استانداری تهران با اشاره به برگزاری انتخابات در روز جمعه گفت: طبق قانون برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری وزارت کشور متولی اجرای این انتخابات است.

وی ادامه داد: ماده 28 تکلیفی  قرار داده است که به جهت حسن اجرای انتخابات و اجرای صحیح فرآیندهای صحیح برگزاری انتخابات وزارت کشور بازرسانی را برای این امر مهم اعزام و به آن‌ها ماموریت دهد.

مدیرکل بازرسی استانداری تهران خاطرنشان کرد: در استان تهران هیات بازرسی استان ۷۸۰۰ بازرس و سربازرس را آموزش داده است تا بتوانند در روز برگزاری انتخابات گزارشات میدانی خود را در اختیار وزارت کشور قرار دهند.

وی ادامه داد: به منظور رسیدگی لازم به تخلفات و گزارشات انتخاباتی، یک شماره تماس برای گزارشات مردمی نیز اعلام شده است و مردم می‌توانند با شماره 45500 تماس گرفته و گزارشات خود را در خصوص تخلفات انتخاباتی در روز انتخابات ارائه دهند.

تقی‌زاده تصریح کرد: قطعا بازرسان ویژه‌ای برای این منظور در نظر گرفته شده تا به این گزارشات نیز رسیدگی کنند. در روز انتخابات بازرسانی در شعب حضور داشته و به صورت آنلاین و الکترونیکی می‌توانند گزارشات خود را در اختیار وزارت کشور و بازرسی استان قرار دهند.همچنین شعب اخذ رای تهران به صورت آنلاین رصد می‌‎شوند./ ایلنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها