آماده‌باش هوانیروز ارتش برای جابجایی صندوق‌های رأی به مناطق صعب‌العبور

کد خبر: 1277810

امیر خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش از آماده‌باش بالگرد‌های هوانیروز برای کمک به برگزاری انتخابات و انتقال صندق‌های رأی به مناطق صعب‌العبور خبر داد.

آماده‌باش هوانیروز ارتش برای جابجایی صندوق‌های رأی به مناطق صعب‌العبور

 امیر خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش با اشاره به انتخابات 11 اسفند ماه مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، گفت: هوانیروز در انتخابات پیش‌رو همچون گذشته در راستای تسهیل برگزاری این رویداد مهم با تمام توان پای کار خواهد بود و در جابجایی صندوق‌های رأی به مناطق صعب‌العبور از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به آمادگی هوانیروز برای اجرای مأموریت‌های محوله گفت: چندین فروند بالگرد برای کمک به برگزاری انتخابات و انتقال صندق‌های رأی به مناطق صعب‌العبور پیش‌بینی کرده‌ایم که ان‌شاءلله در خدمت مردم عزیز کشورمان خواهند بود.

فرمانده هوانیروز ارتش تصریح کرد: هوانیروز همواره در خدمت مردم و دولت بوده است و علاوه بر مأموریت‌های دفاعی و امنیتی که به نحو شایسته‌ای انجام می‌دهد در حوزه کمک‌رسانی به دستگاه‌های دولتی در عرصه‌های مختلفی همچون انتخابات، امداد و نجات، مقابله با صدمات و آسیب‌های ناشی از بلایای طبیعی و بحران‌هایی همچون سیل، زلزله و آتش‌سوزی همواره پا در رکاب بوده است.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها