سردار قاآنی در همایش فاطمیون:

انتخابات پرشور تضمین‌کننده امنیت است/مردم با قدرت در انتخابات شرکت کنند

کد خبر: 1277907

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت:مردم با قدرت در انتخابات شرکت کنند. چراکه انتخابات قوی، تضمین کننده پیشرفت کشور است. حضور پرشور در انتخابات، تجلی قدرت ملی، تضمین کننده امنیت و مایوس کننده دشمنان است.

انتخابات پرشور تضمین‌کننده امنیت است/مردم با قدرت در انتخابات شرکت کنند

اسماعیل سردار قاآنی امشب در همایش فاطمیون که به مناسبت نهمین سالگرد شهیدان ابوحامد و فاتح فرمانده و جانشین لشکر فاطمیون در مشهد برگزار شد اظهار داشت:در ماه شعبان، ماه رسول الله و در آستانه ماه مبارک رمضان هستیم، در چند روز گذشته اعیاد مختلف خصوصا سالروز ولادت منجی عالم بشریت را گذراندیم؛ خدمت همه بزرگواران و خانواده شهدا تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم همه جزو پیروان واقعی خاندان عصمت و طهارت و جز سربازان وجود مبارک حضرت باشیم.

وی افزود: این جلسه ارزشمند که به مناسبت گرامیداشت یاد شهدای فاطمیون خصوصا دو فرمانده جلودار و قهرمان این مجموعه شهید ابوحامد و شهید فاتح برگزار شده بهانه است و دامنه این جلسه بسیار فراتر از این است واین جلسه یادبود همه شهدا است.

 فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:امشب یادبود شهدای مقاومت اسلامی در کل منطقه و شهدای عالی مقام فلسطین در کرانه باختری و غزه است که این روزها قهرمانی را در فرهنگ اسلامی به اوج خود رسانده اند.

سردار قاآنی تصریح کرد:شهدای فاطمیون جزو پیشتازان اند و جزو مجاهدان فی سبیل الله که هر دو معیارهایی است که در فرهنگ اسلامی برای آن ارزش قائل هستند و فرهنگ دینی ما برای آن ارزش بسیاری قائل است./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها