برنامه یگان ویژه برای نظم بخشی به صف‌های انتخابات

کد خبر: 1277988

سردار کرمی عنوان کرد: برنامه یگان ویژه برای نظم بخشی به صف‌های انتخابات/ استقبال مردم برای رای دادن بالا است

برنامه یگان ویژه برای نظم بخشی به صف‌های انتخابات

فرمانده یگان‌های ویژه گفت: در برخی حوزه های انتخاباتی ازدحام به قدری بالاست که همکاران ما مجبور شدند برای ایجاد نظم و امنیت ورود کنند. البته تا این لحظه مشکل امنیتی در سراسر کشور گزارش نشده است.

سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه فراجا اظهار کرد: گفت: در ابتدا روز انتخابات را به مردم شریف ایران تبریک می گویم. امروز روز سرنوشت سازی است و مردم با انگیزه و علاقه به رای دادن سرنوشت خود را رقم خواهند زد.

وی با اشاره به حضور مردم برای شرکت در انتخابات افزود: از امروز صبح شاهد هستیم که در سراسر کشور استقبال و حضور مردم برای شرکت در انتخابات بی‌نظیر بوده است. من در تماس تصویری با همکاران در سایر استان ها بررسی کردم که مشکل اصلی ما در این لحظه کنترل حضور جمعیت و هیجانات آنان است.

کرمی گفت: در برخی حوزه های انتخاباتی ازدحام به قدری بالاست که همکاران ما مجبور شدند برای ایجاد نظم و امنیت ورود کنند. البته تا این لحظه مشکل امنیتی در سراسر کشور گزارش نشده است. همکاران ما آمادگی کامل داشته و از قبل اشراف امنیتی بر همه مسائل دارند.

فرمانده یگان ویژه فراجا ادامه داد: من همیشه معتقدم در زمانیکه دشمنان ما مصمم شوند که مردم ما را از انجام کاری منع کنند، مردم ما شور و علاقه بیشتری در صحنه حضور پیدا می کنند. ان‌شاءالله امسال هم علیرغم تبلیغات و ایجاد شک و دودلی‌هایی که دشمن ایجاد کرده است؛ مردم حضور گسترده خواهند داشت که آخر شب شاهد خواهیم بود.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها