رئیس پلیس تهران: برگزاری انتخابات در امنیت کامل است

کد خبر: 1278014

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه تا به این لحظه انتخابات در تهران در امنیت کامل برگزار شده است، گفت: ما امیدواریم که تا ساعات پایانی هم به همین صورت که تا الان پشت سر گذاشتم شرایط امنی داشته باشیم و همه شهروندان که بتوانند در آرامش خاطر در انتخابات شرکت کنند.

رئیس پلیس تهران: برگزاری انتخابات در امنیت کامل است

سردار عباسعلی محمدیان پس از انداختن رای خود در انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به صندوق در محل ستاد فاتب به ایسنا گفت: اتکای نظام جمهوری اسلامی ایران به رای و نظر مردم از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی مشهود است. اولین رفراندوم در جمهوری اسلامی حدود ۴۰ روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد و نتیجه آن با مشارکت بالای مردم، رای ۹۸ درصدی «آری» به جمهوری اسلامی بود. از همان زمان تاکنون جمهوری اسلامی بر مبنای رای و نظر مردم اداره شد و برگزاری به‌طور متوسط هر سال یک انتخابات، نشانه مردمی بودن و به قول امروزی‌ها جاری بودن دموکراسی در کشور است.

وی ادامه داد:‌انتخابات فرصتی است برای اینکه سرنوشت کشورمان را به دست افرادی  بسپاریم که اصلح بوده و دارای  ویژگی‌هایی باشند که مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود در طول سال‌ها آن را برشمرده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه، پلیس تامین امنیت انتخابات را برعهده دارد، گفـت: تا به این لحظه انتخابات در تهران در امنیت کامل برگزار شده و ما امیدواریم که تا ساعات پایانی هم به همین صورت که تا الان پشت سر گذاشتم شرایط امنی داشته باشیم و همه شهروندان که بتوانند در آرامش خاطر در انتخابات شرکت کنند.

ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها