جام جم: مرددها هم به میدان آمدند

کد خبر: 1278062

جام جم نوشت: حضور اینچنینی مردم یک پیام روشن به کسانی دارد که فکر می‌کنند اگر راهی را برخلاف عقلانیت سیاسی در پیش بگیرند، مردم هم به دنبال آنها می‌روند در حالی که چنین برداشتی اساسا اشتباه است.

جام جم: مرددها هم به میدان آمدند

گروه سیاست سایت فردا - وقتی جامعه احساس کرد که انتخابات رقابتی را می‌تواند برگزار کند، تمایلات مختلف به صحنه می‌آید و از سوی دیگر قشرهای مختلف جامعه در انتخابات در ساعات مختلفی برای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند از این رو وقتی انتخابات مانند دیروز چندین بار تمدید می‌شود، یعنی کسانی که مردد بودند رای بدهند به میدان آمدند. 

روزنامه جام جم با طرح این موضوع نوشته: حضور اینچنینی مردم یک پیام روشن به کسانی دارد که فکر می‌کنند اگر راهی را برخلاف عقلانیت سیاسی در پیش بگیرند، مردم هم به دنبال آنها می‌روند در حالی که چنین برداشتی اساسا اشتباه است.  

بسیاری از نویسندگان داخلی تلاش کردند مردم را از رجوع به صندوق رای با این استدلال که انتخابات رقابتی نیست، منصرف و مایوس کنند در حالی که این استدلال حتی مورد قبول روزنامه‌هایی که خود این نویسندگان در آن مطلب می‌نوشتند هم قرار نگرفت.حتی همین رسانه‌ها نیز متوجه شدند باید از فرصت انتخابات استفاده کرد؛ از این رو باردیگر ما با بطلان نگاه‌های محفلی مواجه شدیم.  

مردم در ارتباط با اصلاح جامعه و تغییر در آن، سعی دارند کم‌هزینه‌ترین شکل ممکن را انتخاب کنند؛ از این رو تحول در جامعه یک امر ضروری است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها