لایحه نحوه برگزاری تجمعات در دستور کار هفتگی مجلس

کد خبر: 1278321

بررسی تقاضای یک فوریت لایحه نحوه برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها در دستور کار هفتگی صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد.

لایحه نحوه برگزاری تجمعات در دستور کار هفتگی مجلس

 جلسات علنی هفته جاری مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه (۱۵ ،۱۴ و ۱۶ اسفندماه) برگزار می شود و موارد زیر در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد:

در هفته جاری قرار است ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح قانون نظام صنفی کشور، گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری و گزارش کمیسیون انرژی در مورد لایحه ارجاع اختلاف بین شرکت مادر تخصصی مدیریت تولید، انتقال و توزیع برق ایران و شرکت کنت ترکیه به داوری، بررسی شود.

همچنین نمایندگان در هفته پیش رو ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه یک فوریتی پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سو رفتار و طرح دو فوریتی استسفاریه ماده ۵ قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی را بررسی می کنند.

طرح یک فوریتی استسفاریه ماده ۴۸ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۱) و گزارش کمیسیون انرژی در مورد لایحه ارجاع اختلاف شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با شرکت بازرگانی دولتی هند به داوری در دستور کار هفته جاری قرار می گیرد.

بررسی تقاضای یک فوریت در مورد لایحه نحوه برگزاری تجمعات و راهپیمایی ها و بررسی تقاضای دو فوریت در مورد طرح الحاق دو تبصره به بند (ب) ماده (۱) قانون هدفمند سازی یارانه ها و اصلاحات و الحاقات بعدی آن از دیگر برنامه های این هفته صحن علنی خواهد بود.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها