آیت‌الله قمی: انتخابات پرشور مهر تاییدی بر دلبستگی ملت ایران به انقلاب و رهبری بود

کد خبر: 1278557

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور گسترده مردم انقلابی در انتخابات با وجود تنگناهای موجود اقتصادی و تبلیغات گسترده جبهه تکاثر برای مشارکت نکردن، مهر تأییدی بر دلبستگی ملت ایران به انقلاب اسلامی، آرمان‌های شهدا و بیعتی دوباره با امام راحل (ره) و رهبری بود.

آیت‌الله قمی: انتخابات پرشور مهر تاییدی بر دلبستگی ملت ایران به انقلاب و رهبری بود

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور گسترده مردم انقلابی در انتخابات با وجود تنگناهای موجود اقتصادی و تبلیغات گسترده جبهه تکاثر برای مشارکت نکردن، مهر تأییدی بر دلبستگی ملت ایران به انقلاب اسلامی، آرمان‌های شهدا و بیعتی دوباره با امام راحل (ره) و رهبری بود.

 آیت الله محسنی قمی نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری روز دوشنبه - ۱۴ اسفند ماه - در پیامی اعلام کرد: اینک که به فضل الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر "ارواحنا له الفدا "انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انجام شد، زمان آن رسیده است که از همه نقش‌آفرینان در این عرصه شکوهمند ملی تقدیر و سپاس به عمل آید.

وی اظهار داشت: حضور آگاهانه و مسئولانه ملت ایران در یازدهم اسفند ۱۴۰۲ امید دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی را به یأس مبدل ساخت و رؤیای پلید جبهه استکبار در ایجاد شکاف میان ملت با حاکمیت را نقش بر آب کرد.

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری در این پیام تصریح کرد: حضور گسترده، وسیع و ارزشمند مردم مؤمن، انقلابی و غیور ایران اسلامی در این صحنه مهم با وجود تنگناهای موجود اقتصادی، و تبلیغات گسترده جبهه تکاثر برای عدم مشارکت، مهر تأییدی بر دلبستگی ملت بزرگ ایران به انقلاب اسلامی، آرمان‌های بلند و متعالی شهدای گرانقدر و بیعتی دوباره با امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله‌العالی) بود.

آیت الله قمی بیان داشت: تحقق این صفحه ارزشمند در تاریخ جمهوری اسلامی جز در سایه راهبری و رهنمودهای گره‌گشای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی که از ابتدای سال با تأکید بر سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت خطوط کلی همه دستگاه‌های مسئول را تعیین فرمودند، ممکن نبود.

وی یادآور شد: ضمن تشکر صمیمانه از رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراتب سپاس خود را از همه کسانی که در وقوع این رخداد تاریخی نقش‌آفرین بودند ابراز می‌کنم.

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: همچنین از خانواده معزز شهدا، مدرسین معظم حوزه‌های علمیه و روحانیت مبارز، ائمه محترم جمعه وجماعت، جامعه مداحان، هیات های مذهبی، اصحاب رسانه و فرهنگ، دانشجویان و دانشگاهیان، جوانان و رأی اولی‌ها، جامعه بانوان، هنرمندان، ورزشکاران و افتخارآفرینان عرصه‌های ملی و بین‌المللی و دیگر اقشار فرهیخته که در گرمابخشی به انتخابات نقش‌آفرین بودند به ویژه مردم فرهیخته، متدین، ولایتمدار و هوشیار تهران و شهرستانهای تابعه، صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و تلاش خواهم کرد قدر شناس این حسن اعتماد مردم استان تهران باشم.

آیت‌الله قمی در این پیام عنوان کرد: تلاش دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، ناظران ، مجریان ، نهادهای اطلاعاتی و امنیتی که توجه شبانه‌روزی خود را مصروف امنیت کامل قبل و حین انتخابات کردند و نیز تعهد انقلابی و غیرتمندانه احزاب و گروه‌های سیاسی با گرایش‌های مختلف که ایفاگر مسئولیت تاریخی خود در این وجه از جهاد تبیین شدند نیز قابل تکریم و احترام است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین از همه داوطلبان نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اعم از نامزدهای نهایی یا کسانی که امکان حضور در مرحله نهایی را به هر دلیلی نیافتند اما زمینه رقابت بهتر و مشارکت بیشتر را مهیا ساختند تقدیر و تشکر به‌عمل می‌آید.

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اینک فصل انتخابات دیگری به پایان رسید و هنگامه انجام وظیفه و عمل به تعهدات منتخبین ملت و همراهی و همیاری همگان برای عزت و سربلندی ایران اسلامی فرا رسیده است. اگر در عرصه انتخابات رقابتی وجود داشته است، اینک فصل رفاقت و همیاری رسیده است. از خداوند شکور، تداوم اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در سایه رهبری فرزانه و گرانقدر انقلاب اسلامی را مسالت دارم.

به گزارش ایرنا، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۲۹۰ نماینده در یک دوره چهارساله و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب ۸۸ عضو در یک دوره هشت ساله ۱۱ اسفندماه در حوزه های انتخابیه سراسر کشور برگزار شد./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها