جوکار: با حضور مردم در انتخابات دشمن ناامید شد

کد خبر: 1278791

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان این‌که طراحی دشمن مبنی بر تحریم انتخابات شکست خورد، گفت: مردم با حضور در انتخابات دشمن را ناامید کردند و امیدی در دل جامعه به خصوص جوانان به وجود آوردند.

جوکار: با حضور مردم در انتخابات دشمن ناامید شد

محمدصالح جوکار با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۱ اسفندماه گفت: دشمن پروژه تحریم انتخابات را طراحی کرده بود که عده‌ای در داخل کشور بر این موضوع می‌دمیدند تا مردم پای صندوق‌های رای حضور پیدا نکنند، اما مردم فهیم و هوشیار ما در راستای استقلال کشور و تداوم راه شهدا و مسیر انقلاب در انتخابات حضور پیدا کرده و تجدید بیعتی با رهبری داشتند.

وی اضافه کرد: مردم در انتخابات حضور پیدا کردند تا به دنیا اعلام کنند پای کار هستند البته که این وظیفه نمایندگان دور بعد را سنگین‌تر کرده است. باید قوانینی وضع شود که در راستای حل مشکلات مردم و منافع ملی باشند.

منتخب مجلس دوازدهم خاطر نشان کرد: با حضور مردم در انتخابات دشمن ناامید شد و امیدی در دل مردم به خصوص جوانان ایجاد شد چون جوانان در این مدت مورد آماج عملیات رسانه‌ای و روانی دشمن قرار داشتند و این حضور آنها نقطه عطفی برای مشارکت‌شان در تعیین سرنوشت‌شان بود.

جوکار در جمع‌بندی بیان کرد: دشمن نتوانست به هدفش برسد و مردم هم کار خود را به خوبی انجام دادند. امروز وظیفه ما مسئولان رسیدگی جدی به امورات مردم به خصوص در حوزه‌های معیشتی و اقتصادی است./ایسنا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها