رمضان شریف: آمریکا و اسرائیل در آستانه روز قدس دچار هراس شده‌اند

کد خبر: 1279166

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و روز جهانی قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه خشم و نفرت مردم دنیا از رژیم صهیونیستی و آمریکا به اوج خود رسیده است، گفت: آمریکا و اسرائیل در آستانه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس دچار هراس شده‌اند.

رمضان شریف: آمریکا و اسرائیل در آستانه روز قدس دچار هراس شده‌اند

اولین جلسه ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور رمضان شریف رئیس این ستاد، نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد و حضور برخط روسای دفاتر استانی شورا برگزار شد.در ابتدای جلسه حجت الاسلام المسلمین محسن محمودی سرپرست معاونت امور استان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به تداوم برگزاری تظاهرات جمعه‌های خشم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در استان‌های مختلف گفت: این تظاهرات در طول 5 ماه گذشته به طور مستمر در استان‌های مختلف کشور برگزار شده و این هفته نیز در برخی استان‌ها برگزار می‌شود.

رمضان شریف در ادامه با اشاره به اهمیت روز قدس پیش‌رو گفت: در 5 ماه گذشته، افکار عمومی جهان نسبت به خوی وحشیگری رژیم صهیونیستی بیدار و آگاه شده و چهره واقعی آمریکا و اسرائیل برای مردم جهان آشکار شده است. بنابراین امیدواریم در روز قدس، اجتماعات و مراسم متفاوت و متمایزی را تجربه کنیم و شاهد برگزاری باشکوه روز جهانی قدس در ایران و اقصی نقاط جهان باشیم.رمضان شریف با اشاره به نگاه عمیق و موضع‌گیری بر حق حضرت امام خمینی(ره) در مورد موضوع فلسطین گفت: این نگاه امام خمینی (ره) امروز برای بسیاری از مردم جهان معنای واقعی پیدا کرده و به تمام ملت‌های آزادیخواه جهان تسری پیدا کرده است.وی افزود: ۴۵ سال طول کشید که ثمره نامگذاری روز جهانی قدس و تاثیر آن بر زنده نگه‌داشتن جبهه مقاومت و بیداری افکار عمومی جهان مشخص شد و امروز در آستانه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس این موضوع از حساسیت زیادی برخوردار شده و موضوع فلسطین و غزه در رأس اخبار رسانه‌های جهان قرار دارد.

رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس با اشاره به نامگذاری هوشمندانه روز جهانی قدس توسط حضرت امام خمینی (ره) گفت: اقدام موثری که بنیانگذار کبیر انقلاب در همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی انجام دادند، ترسیم گفتمان و نگاه انقلاب اسلامی نسبت به مسأله فلسطین بود. تقریبا 45 سال طول کشید تا افکار عمومی جهان این پیام و دستاورد را دریافت کنند. در این 45 سال روز جهانی قدس برگزار شد و هر سال پرونده اشغال سرزمین فلسطین بازخوانی شد و آرمان فلسطین زنده ماند و راهبرد رژیم صهیونیستی که به فراموشی سپردن مسأله فلسطین بود، شکست خورد.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و روز جهانی قدس گفت: برنده واقعی این جنگ مردم مظلوم و مقاوم هستند و نفرت مردم دنیا از رژیم صهیونیستی و آمریکا به اوج رسیده و چهره خشن و واقعی آمریکا و اسرائیل نمایان شده است. آنان در آستانه ماه مبارک رمضان و روز قدس، دستپاچه شده و دچار هراس شده‌اند.وی خاطرنشان کرد: همه آزادگان و مسلمانان جهان، منتظر فرصت برای کمک به مردم مظلوم غزه هستند و مردم ایران در صدر آنان قرار دارند.رمضان شریف تاکید کرد: روزجهانی قدس، فرصتی برای تاکید و تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردم غزه و جبهه مقاومت است و صهیونیست‌ها بازنده اصلی جنگ غزه در همه موضوعات مرتبط با این جنگ خواهند بود.در ادامه جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری مراسم روز جهانی قدس، هر یک از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را در راستای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم بیان کردند و بر تداوم حمایت از مردم غزه و جبهه مقاومت تاکید داشتند./ فارس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها