بازدید وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران از دانشگاه افسری امام علی(ع)

کد خبر: 1279168

وابستگان بیش از ۳۰ کشور دوست و هم پیمان خارجی مقیم ایران به مناسبت سالروز مسابقات "سیزم" و در جهت ارتقای صلح و امنیت پایدار جهانی هرساله از دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش بازدید کردند.

بازدید  وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران از دانشگاه افسری امام علی(ع)

وابستگان نظامی خارجی مقیم جمهوری اسلامی ایران علاوه بر دیدار با امیر مهدوی فرمانده دانشگاه افسری امام علی(ع) و جمعی از فرماندهان، از دستاوردهای علمی، تحقیقاتی، پژوهشی و دفاعی دانشجویان این دانشگاه بازدید کردند.

این بازدید به مناسبت سالروز مسابقات "سیزم" و در جهت ارتقای صلح و امنیت پایدار جهانی هرساله به میزبانی کشورهای مختلف دنیا برگزار می‌شود.

فرمانده دانشگاه افسری امام علی(ع) در جمع وابستگان بیش از 30 کشور دوست و هم پیمان خارجی مقیم ایران گفت: دانشگاه افسری امام علی(ع) نیروی زمینی ارتش یکی از قدیمی‌ترین و موفق‌ترین دانشگاه در بین دانشگاه‌ها در کشور است و از قدمت بالایی برخوردار است.

وی افزود: ماموریت مهم و اصلی دانشگاه افسری نیروی زمینی ارتش پرورش افسران انقلابی که دارای ویژگی‌هایی نظیر مومن بودن، لیاقت، کارآمدی و مبتکر بودن هستند تا جهت تصدی مشاغل مختلف در ارتش و نیروی زمینی محوری را بر عهده بگیرند./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها