بادامچیان: مردم در انتخابات به تحریم طلبان پاسخ منفی دادند

کد خبر: 1279682

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مردم با مشارکتی ٢۵ میلیونی در انتخابات، به تحریم‌طلبان پاسخ منفی دادند.

بادامچیان: مردم در انتخابات به تحریم طلبان پاسخ منفی دادند

اسدالله بادامچیان، دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در بیان نقش مشارکت مردم در خنثی سازی نقشه‌های دشمنان، گفت: خدا را شکر، یک انتخابات ارزشمندی برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری پدید آمد و مردم، با یک مشارکت ۲۵ میلیون نفره، به همه تحریم‌ها پاسخ دادند.

وی ادامه داد: این انتخابات، انتخابات شگفت آوری بود؛ زیرا علی رغم تمام تلاش‌های دشمنان، رسانه‌ها و برخی عناصر سیاه نمای داخلی، مردم در انتخابات حضوری جدی پیدا کردند. مشارکت ۲۵ میلیون نفری، در این شرایط چیز ساده‌ای نبود. این موضوع، بسیار مهم است؛ آن هم بعد از ۴۵ سال.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی بیان کرد: علاوه بر مشارکت ٢۵ میلیون نفره، آنچه که این انتخابات را شگفت‌آور ساخت، مشارکت در ثبت نام بود که ابتدا، ۴۹ هزار نفر، پس از آن ۲۶ هزار نفر، و بعد از آن نیز شورای محترم نگهبان، ۱۵ هزار را احراز صلاحیت کرد. بادامچیان تصریح کرد: خود این مسئله، دلیل استواری این نظام است، که می‌تواند اینجور افراد را تایید کند.

وی، با تاکید بر اهمیت رقابت آزاد در انتخابات گذشته گفت: در این دوره هیچ جناحی نمی‌توانست ادعا کند که ما کسی را نداریم. اصلاح طلبان با فهرست آقای علی مطهری به صحنه آمدند و سرفهرستشان، نفر شصت و سوم شد. این را که دیگر کسی در انتخابات تخریب نکرد؛ بلکه در صدا و سیما و همه جا حضور داشت. مابقی نیز که کلاً رأیشان از رده خارج‌ است.دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد‌: در این دوره، به همهٔ این افراد در صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها میدان داده شد تا در نهایت آزادی، حرف‌هایشان را بزنند. پس از آن، این ملت بودند که انتخاب کردند که از بین جمع اصولگرایان، ۱۴ تن را به مجلس بفرستند و ۱۶ تن را نیز در دور دوم انتخاب کنند.

بادامچیان تصریح کرد: این موضوع نشان می‌دهند که مردم در انتخابات به تحریم طلبان پاسخ منفی دادند.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها