پیام تبریک مخبر برای حلول ماه مبارک رمضان

کد خبر: 1279964

معاون اول رییس‌جمهور در پیام‌هایی جداگانه به همتایان خود در کشورهای اسلامی، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

پیام تبریک مخبر برای حلول ماه مبارک رمضان

محمد مخبر معاون اول رییس‌جمهور روز دوشنبه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان ماه نزول، قرآن و رحمت واسعه الهی به همتایان خود در کشورهای اسلامی تاکید کرد: امیدوارم در این ماه خجسته، با اهتمام و مساعی جمعی مسئولین کشورهای اسلامی و با عنایت به آموزه‌های رفیع دین مبین اسلام، در مسیر تعالی بشر و جوامع انسانی، گسترش معنویت و مهرورزی، تحکیم پیوندهای برادری میان امت اسلامی و ریشه کن شدن ظلم در جهان، گام‌های مؤثری برداشته شود.

وی یادآور شد: متأسفانه در شرایطی این ضیافت واسعه الهی را جشن می‌گیریم که سرزمین مقدس فلسطین به عنوان بخشی از پیکره جهان اسلام، تحت شدیدترین حملات هوایی و زمینی رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی قرار گرفته و شرایط خطیر و حساسی را سپری می‌کند.

مخبر ادامه داد: وضعیت به گونه‌ای است که در برابر این حجم گسترده از کشتار و مصادیق بارز از نسل کشی، هنوز مجامع بین المللی فعال در عرصه حفظ امنیت و صلح جهانی، به دلیل رسوخ سازمان یافته قدرت‌های غربی به ویژه آمریکا، نتوانسته‌اند مانع از ادامه جنگ و محاصره غیرانسانی در غزه شوند.

معاون اول رییس‌جمهور اضافه کرد: در این میان وظیفه شرعی و انسانی ما است که به هر نحو ممکن برای حمایت از آرمان فلسطین از جمیع توانمندی‌های خود استفاده کنیم و ان شاء الله تجلی خروش ملت‌های اسلامی علیه جنایتکاران صهیونیستی را در مراسم روز جهانی قدس، شاهد خواهیم بود.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها