پزشکیان: دولت ورود و دخالتی در انتخابات نداشت

کد خبر: 1280068

منتخب مردم تبریز در مجلس دوازدهم شورای اسلامی با بیان اینکه دولت ورود تشکیلاتی به بحث انتخابات نداشت، گفت: دولت بدون بروز مشکل امنیتی و با سلامت قابل قبول انتخابات را برگزار کرد .

پزشکیان: دولت ورود و دخالتی در انتخابات نداشت

مسعود پزشکیان گفت: در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری مشکلی مشاهده نشد و دولت بدون بروز مشکل امنیتی و با سلامت قابل قبول انتخابات را برگزار کرد .

منتخب مردم تبریز در مجلس دوازدهم شورای اسلامی در خصوص عملکرد دولت در اجرای قانون انتخابات اظهار داشت: شاید بخشدار یا فرمانداری نسبت به نامزد انتخاباتی نظر خاصی داشت اما شاهد ورود تشکیلاتی دولت به انتخابات نبودیم.

وی افزود: در ارتباط با مشارکت مردم در انتخابات در حوزه‌هایی که نامزدها از گرایشات مختلف حضور داشتند مشارکت بیشتری را شاهد بودیم اما در حوزه‌هایی که نامزدهای انتخاباتی فقط از یک طیف سیاسی خاص بودند مشارکت پایین‌تر بود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۲۹۰ نماینده در یک دوره چهارساله و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب ۸۸ عضو در یک دوره هشت ساله ۱۱ اسفندماه در حوزه های انتخابیه سراسر کشور برگزار شد.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها