روح‌الامینی: تخصیص ارز مسافرتی قابل توجیه نیست

کد خبر: 1280090

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که محدودیت ارزی داریم، تخصیص ارز مسافرتی قابل توجیه نیست و نباید این اتفاق تداوم داشته باشد.

روح‌الامینی: تخصیص ارز مسافرتی قابل توجیه نیست

«عبدالحسین روح‌الامینی» در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۲ اسفند) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار کرد: بابت مشارکت مردم در دور اول انتخابات قدردانی و تشکر می‌کنم و از مردم می‌خواهم در دور دوم انتخابات هم مشارکت داشته باشند؛ امیدواریم در دور دوم انتخابات مجلس هم شاهد رقابت جدی کاندیداها و مشارکت مردم باشیم.

وی در ادامه تذکر خود گفت: متولیان امر باید موانع واردات خودرو را از بین ببرند تا خودروهای با کیفیت و ارزان‌قیمت وارد کشور شود. گویا متولیان ارزی کشور مانع واردات خودرو هستند و باید این مشکل هر چه زودتر حل و فصل شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی که صنعت دارو شکایت دارد، دچار بحران است و بسیاری از سفارش‌های دارو به دلیل عدم تأمین ارز مانده و مشکل ارزی دارند، شاهدیم برای ارز مسافرتی گشایش‌هایی شده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: زمانی که محدودیت ارزی داریم، تخصیص ارز مسافرتی قابل توجیه نیست و نباید این اتفاق تداوم داشته باشد.

روح‌الامینی تاکید کرد: مجلس انقلابی یازدهم، تا دقایق آخر یعنی ۶ خرداد به وظایف خود عمل می‌کند و قاعدتاً کارهای باقی‌مانده از سوی مجلس دوازدهم به سرانجام خواهد رسید./ مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها