ابوترابی: باید از اختلاف‌افکنی دوری کنیم

کد خبر: 1280450

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما مسؤولان باید به فکر راهکارهایی برای رفع مشکلات کشور باشیم و از اختلاف افکنی دوری کنیم.

ابوترابی: باید از اختلاف‌افکنی دوری کنیم

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه منتخبان مجلس جدید مراقبت کنند و نگذارند شیرینی تشکیل مجلس در کام مردم و فضای سیاسی با طراوت کشور تلخ شود، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بسیار هوشمندانه و دقیق نکات مهمی را فرمودند که باید نصب العین تمام نمایندگان مجلس بعدی قرار گیرد.

وی ادامه داد: از آن جایی که افرادی از لیست‌های مختلف به مجلس دوازدهم راه یافته‌اند، این احتمال و البته نگرانی وجود دارد که برخی از این افراد به جای خدمت، به جان هم بیافتند و شیرینی انتخابات را به تلخی تبدیل کنند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه این روزها برخی از افراد ادبیاتی را به کار می‌برند که کام مردم را تلخ کرده است. همه ما مسؤولان باید به فکر راهکارهایی برای رفع مشکلات کشور باشیم و از اختلاف افکنی دوری کنیم.

ابوترابی تاکید کرد: نمایندگان مجلس یازدهم که رأی آورده‌اند و در مجلس بعدی هستند و همچنین منتخبان ملت در مجلس دوازدهم باید این روزها به دنبال برنامه‌ریزی برای افزایش کارآمدی مجلس دوازدهم باشند و نباید بر سر مسائل سیاسی با یکدیگر دچار اختلاف شوند.

این نماینده مجلس افزود: متأسفانه برخی از افرادی که نتوانستند رأی بیاورند و از رسیدن به مجلس دوازدهم بازماندند، این روزها انتخابات را زیر سوال می‌برند و مباحثی چون تقلب و تخلف انتخاباتی را مطرح می‌کنند و عملاً با این حرف‌های خود مردم را نسبت به انتخابات، نظام و انقلاب بدبین می‌کنند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جای تأسف است که برخی از افرادی که موفق به پیروزی در انتخابات نشدند، حرف‌هایی می‌زنند که رسانه‌های غربی آن صحبت‌ها را برجسته می‌کنند؛ این افراد باید در صحبت‌های خود دقت کنند و حرفی نزنند که به نظام، کشور و اعتماد مردم ضربه وارد شود.

وی اظهار کرد: سلامت و امنیت انتخابات به خوبی از سوی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی محقق شد و نباید حرف‌هایی زده شود که رسانه‌های بیگانه سوءاستفاده کنند.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها