خط و نشان آمریکا برای اسرائیل !

کد خبر: 1281338

چاک شومر در مصاحبه با نیویورک تایمز با ابراز نگرانی از شرایط بحرانی در اراضی اشغالی در پی سیاست‌های کابینه بنیامین نتانیاهو گفت: بدون حمایت آمریکا آینده اسراییل به پایان خواهد رسید.

خط و نشان آمریکا برای اسرائیل !

در ادامه اختلافات مقامات آمریکایی با سران کابینه جنگ رژیم صهیونیستی درباره مدیریت جنگ غزه، رسانه‌های خبری از انتقاد دوباره رهبر اکثریت مجلس سنای آمریکا ضد نتانیاهو خبر دادند.

رسانه‌های خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند که چاک شومر، رهبر اکثریت سنای آمریکا، درخواست بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای سخنرانی در جمع دموکرات‌های سنا را نپذیرفته است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین نیز در خبری اعلام کرد که چاک شومر، رهبر اکثریت در مجلس سنای آمریکا در مصاحبه‌ای جدید بار دیگر به انتقاد از «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی پرداخت.

شومر در گفت‌وگو با نیویورک‌تایمز گفت: بی‌بی (نتانیاهو) می‌تواند تا سال ۲۰۲۶ از برگزاری انتخابات جدید جلوگیری کند. نگرانی من این است که تحت رهبری او اسراییل به دولتی مطرود در دنیا و حتی در آمریکا تبدیل شود.

وی افزود: من دارم به آمار و ارقام نگاه می‌کنم و می‌بینم که سیر آنها به شدت نزولی است. مجبور بودم قبل از اینکه همه چیز خراب شود حرفم را بزنم.

شومر خاطر نشان کرد که بدون حمایت آمریکا آینده اسراییل به پایان خواهد رسید.

منبع: مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها