هنیه: ایران در صف مقدم حمایت از فلسطین است

کد خبر: 1281857

به رغم تمام هزینه‌های سنگین رژیم صهیونیستی در محقق ساختن اهداف نظامی خود شکست خورده و امروز حمایت سیاسی و حمایت بین‌المللی را در حال از دست دادن است.

هنیه: ایران در صف مقدم حمایت از فلسطین است

 رئیس دفتر سیاسی حماس در نشست مشترک با وزیر خارجه کشورمان گفت: ایران در صف مقدم حمایت از آرمان و ملت فلسطین ایستاده است. ما در حال گذر از یک مرحله تاریخی در روند مبارزه با رژیم هستیم و نقطه عطف طوفان الاقصی است.

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان و اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز سه شنبه 7 فروردین ماه در تهران با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در این نشست خبری مشترک اظهار داشت: ایران در صف مقدم حمایت از آرمان و ملت فلسطین ایستاده است. ما در حال گذر از یک مرحله تاریخی در روند مبارزه با رژیم هستیم و نقطه عطف طوفان الاقصی است.

وی افزود: مردم فلسطین به شکل عام مقاومتی افسانه ای را به نمایش گذاشتند و این مقاومت نشان دهنده سربلندی مردم ما در مقابله با جنایات و نسل کشی است.

رئیس دفتر سیاسی حماس با بیان اینکه به رغم تمام هزینه های سنگین، رژیم صهیونیستی در محقق ساختن اهداف نظامی خود شکست خورده و امروز حمایت سیاسی و حمایت بین المللی این رژیم در حال از دست رفتن است، اظهار داشت: دیروز قطعنامه ای صادر شد هرچند با تاخیر بود برخی کاستی ها در آن وجود دارد.

هنیه با تشکر از رهبری انقلاب امام خامنه ای، رئیس جمهور و مردم ایران، اظهار داشت: ان شالله در ماه رمضان روز قدس را در پیش داریم. این روز در حالی فرامی رسد که نبرد ادامه دارد. مردم فلسطین با چالش مواجه هستند و امیدواریم امت اسلام در روز قدس حضور شجاعانه داشته باشد و گامی برای آزادی مسجد الاقصی باشد.

وی ادامه داد: این قطعنامه بیانگر این است که رژیم با انزوای بی سابقه رو به رو شده و این حاصل عملکرد مقاومت و حمایت امت اسلامی است./ تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها