بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین

کد خبر: 1282403

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه خود اعلام کرد: خیزش‌های ضد امپریالیستی در جهان، شکل‌گیری جبهه مقاومت و گسترش پرشتاب آن، شان از گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی است.

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین

ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۲ فروردین با عنوان روز جمهوری اسلامی ایران از مهم‌ترین و تعیین کننده‌ترین مقاطع تاریخ ایران و متکی به ملتی انقلابی، بصیر، مؤمن، سرافراز، اصیل و ریشه دار است. این روز، تبلور اراده ملت بر تعیین سرنوشت خود، تحت رهبری امام خمینی (ره) و نفی هرگونه سلطه بیگانه بر ایران اسلامی بود و در نتیجه، نظام قدرتمند و مردم سالار دینی برآمده از آرا ۹۸/۲ درصدی ملت با عنوان جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.

این نظام عصاره انقلاب اسلامی و سده‌ها مجاهدت علما و مردم متدین ایران است که بر پایه مردم سالاری دینی و راهبری فقیه عادل و مدبر، بر استقلال سیاسی و آزادی تاکید دارد و به عنوان الگویی برای ملت‌های آزاده جهان تبدیل شده است.

آرمان‌ها و مشی جمهوری اسلامی به پاس ظلم ستیزی، ماهیت ضد استکباری، مردم سالاری دینی و حمایت از محرومین و مستضعفین عالم، علیرغم توطئه‌های مستمر دشمنان به تدریج از مرزهای جغرافیایی فراتر رفته و نقطه امیدِ همه ملت‌هایی است که می‌خواهند از تسلط نظام سلطه، بیگانگان به خصوص آمریکا، انگلیس و برخی از کشورهای اروپایی، رهایی یافته و بر مقدرات کشور خویش مسلط باشند.

خیزش‌های ضد امپریالیستی در جهان، شکل‌گیری جبهه مقاومت و گسترش پرشتاب آن، افول قدرت پوشالی شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار و برآمدن روحیه و تفکر ضد اسرائیلی حتی در قلب کشورهای حامی و نزدیک به رژیم صهیونیستی به سقوط قطعی؛ نشانه‌هایی از گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی، فراتر از مرزها و نشستن بر دل و جانِ ملت‌هاست. به همین دلیل، دشمنان بشریت، آگاهی، هویت‌یابی، استقلال و آزادی ملت‌ها را بر نمی‌تابند و به طور مستمر برای خاموش کردن شعله‌های امید، با نظام جمهوری اسلامی دشمنی و جدال می‌کنند. اما به لطف خداوند متعال و بر اساس وعده الهی، پایان پرشکوه این جدال، به حاکمیت مهدوی در همه جهان و پیروزی جبهه حق می‌انجامد.

ستاد کل نیروهای مسلح بار دیگر روز تاریخ ساز و بزرگ جمهوری اسلامی را گرامی داشته و ضمن تبریک به رهبر فرزانه، حکیم و عظیم الشان انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و مردم مؤمن، بصیر، شریف و بزرگ ایران اعلام می‌دارد به حول و قوه الهی و عنایات ائمه طاهرین علیهم السلام، برای تحقق آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نداشته و همواره تأمین کننده امنیت و استقلال ملت و سرزمین عزیزمان ایران خواهد بود.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها