معاون الحشد الشعبی عراق: منتظر دستور رهبر انقلاب هستیم

کد خبر: 1283549

معاون الحشد الشعبی عراق با حضور در راهپیمایی روز قدس در تهران اعلام کرد که گروه‌های محور مقاومت منتظر دستور رهبر انقلاب اسلامی هستند.

معاون الحشد الشعبی عراق: منتظر دستور رهبر انقلاب هستیم

«ابوفدک المحمداوی» معاون الحشد الشعبی عراق در جریان مراسم امروز گفت: خون بر شمشیر پیروز است، غزه پیروز خواهد شد و رژیم اشغالگر نابود می‌شود.

وی گفت: ما امروز علاوه بر اینکه برای مشارکت در راهپیمایی روز جهانی قدس به اینجا آمده‌ایم، در اینجا هستیم تا به ملت ایران، سپاه پاسداران و خصوصا رهبر انقلاب تسلیت بگوییم.

ابوفدک با اشاره به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به محل کنسولگری ایران در دمشق تاکید کرد: این اقدام نه تنها یک خودکشی برای اسرائیل است بلکه اعلام فروپاشی این رژیم است.

وی ادامه داد: قطعا آنچه امروز در میان تمامی گروه‌های محور مقاومت در یمن، عراق، لبنان و فلسطین و همچنین جمهوری اسلامی ایران در جریان است، اعلام زوال اسرائیل است و ما منتظر دستور رهبر انقلاب هستیم که چه باید بکنیم، ما امروز منتظر این دستور هستیم.

راهپیمایی روز قدس در تهران همراه با سراسر کشور از ساعت ۱۰ صبح امروز جمعه به طور رسمی آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امروز - ۱۷ فروردین ماه - همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به رسم هر سال در سراسر کشور آغاز شد و ملت روزه دار ایران بار دیگر با مشت های گره کرده، فریاد خشم و انزجار خود را از جنایت های رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

«روز قدس،‌ از طوفان الاقصی تا طوفان الاحرار» شعار راهپیمایی امسال است و از آنجا که ماه هاست مردم مظلوم فلسطین زیر آتش موشک و حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی قرار دارند، امسال مردم ایران قبل از ساعات اعلام شده در میادین و خیابان ها حضور یافته اند تا روز قدس متفاوتی را رقم بزنند.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها