جوان: زمینه‌ساز عملیات‌های تروریستی جیش‌الظلم کیست؟

کد خبر: 1283849

جوان نوشت: سیاه‌نمایی مطلق عبدالحمید در مورد وضعیت مردم ایران و تقابل با توسعه سواحل مکران در حالی است که از قضا این پروژه به نفع همین مردم است.

جوان: زمینه‌ساز عملیات‌های تروریستی جیش‌الظلم کیست؟

گروه سیاست سایت فردا - گروهک تروریستی جیش‌الظلم دلیل اقدامات تروریستی هفته گذشته خود در چابهار و راسک را «ناکام‌گذاشتن پروژه و طرح توسعۀ سواحل مکران» عنوان کرد. 

روزنامه جوان در این خصوص نوشته: در هفته‌ها و ماه‌های قبل از این عملیات تروریستی، عبدالحمید اسماعیل‌زهی، امام جماعت مسجد مکی زاهدان بار‌ها علنی و صریح علیه طرح توسعه مکران موضع گرفته بود. 

همسویی تروریست‌ها با صحبت‌های مولوی عبدالحمید در نماز جمعه مسجد مکی زاهدان جالب توجه است. میان آخرین موضع‌گیری عبدالحمید علیه توسعه مکران با زمان انجام عملیات‌های تروریستی هفته گذشته، کمتر از ۴۰ روز فاصله است. 

سیاه‌نمایی مطلق عبدالحمید در مورد وضعیت مردم ایران و تقابل با توسعه سواحل مکران در حالی است که از قضا این پروژه به نفع همین مردم است.  

پیش از این هم در شهریور ماه ۱۴۰۲ علیه پروژه توسعه مکران موضع گرفته بود. جالب آنکه در سال‌های گذشته، او از این طرح دفاع و حتی مخاطبان خود را تشویق به آموختن فنونی می‌کرد که بتوانند در این پروژه ایفای نقش کنند. حالا، اما با رد کامل پروژه توسعه مکران، به زمینه‌سازی روانی برای توجیه عملیات تروریستی تکفیری‌ها دست می‌زند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها