وقتی یک توئیت رهبر انقلاب اسرائیل را بهم می‌ریزد

کد خبر: 1283924

کافی بود بخشی از پیام رهبر انقلاب در صفحه ایشان در فضای مجازی منتشر شود تا بلا از آسمان و زمین بر سر اسرائیل ببارد. شاید بپرسید مگر در اسرائیل چه خبر شده که این حرف‌ها را می‌زنیم.

وقتی یک توئیت رهبر انقلاب اسرائیل را بهم می‌ریزد

بعد از عملیات تروریستی هفته گذشته اسرائیل در سوریه که منجر به شهادت هفت نفر از مستشاران نظامی ایران در دمشق شد، مطالبه مقابله به مثل با این رژیم کودک کش در جامعه ایرانی به شدت بالا گرفت. همه جا صحبت از حمله موشکی ایران به خاک فلسطین اشغالی است. اما همه می‌دانیم که جمهوری اسلامی جوری انتقام می‌گیرد که هزینه‌های بعدی به همراه نداشته باشد. صبر استراتژیک و در فشار روانی قرار دادن دشمن، تاکتیکی است که فعلا در پیش گرفته شده و به نظر می‌رسد اگر این تاکتیک، بیش از موشک‌های ایرانی تاثیر گذار نبوده کمتر هم نبوده است.

کافی بود بخشی از پیام رهبر انقلاب در صفحه ایشان در فضای مجازی منتشر شود تا بلا از آسمان و زمین بر سر اسرائیل ببارد. شاید بپرسید مگر در اسرائیل چه خبر شده که این حرف‌ها را می‌زنیم. اگر این سوال در ذهن شما ایجاد شده پس لازم است ادامه مطلب را بخوانید تا ببیند در دو سه روز گذشته وضعیت رژیم کودک کش صهیونیستی به کجا رسیده است.

۱. خالی شدن قفسه فروشگاه‌ها در سرزمین‌های اشغالی:

رسانه‌های عبری‌زبان گزارش دادند، با توجه به تشدید تنش‌ها در جبهه شمالی سرزمین‌های اشغالی با لبنان و ترس از واکنش ایران، وحشت و سردرگمی در جامعه صهیونیست‌ها حاکم شده و آنها برای خرید مواد غذایی و لوازم خانگی از فروشگاه‌ها و همچنین برداشت پول از دستگاه‌های خودپرداز هجوم برده‌اند. وبگاه خبری والا گزارش داد در سایه آماده‌باش نیروی هوایی، لغو مرخصی نظامیان و فراخوان نیروهای ذخیره ارتش اسرائیل از بیم هرگونه حمله احتمالی ایران بازارها مملو از مردمی است که برای ذخیره کالاهای ضروری خرید می‌کنند. قفسه‌های فروشگاه‌ها در اکثر شهرهای اسرائیل از کالاهای ضروری خالی شده و چند هفته‌ای است که آب معدنی و مواد غذایی نیمه‌آماده در فروشگاه‌ها بسیار کم شده.

۲. مک‌دونالد در واکنش به تحریم‌ها امتیاز شعبه‌هایش در «اسرائیل» را پس می‌گیرد:

مک دونالد، غول رستوران‌های زنجیره‌ای جهان پس از تحریم شدن در واکنش به جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه، امتیاز تمام شعبه‌های خود را در اراضی اشغالی از شرکت اسرائیلی مالک آن پس می‌گیرد. اقدام مک‌دونالد به توزیع هزاران پرس غذای مجانی میان نظامیان اسرائیلی، انتقاد و تحریم گسترده را برای آن به همراه داشت.

این شرکت اعلام کرده با شرکت آلونیال که امتیاز مک‌دونالد را در سرزمین های اشغالی در اختیار داشته بر سر بازگرداندن ۲۲۵ شعبه این رستوران با ۵ هزار کارمند در سراسر اراضی اشغالی به توافق رسیده است. مک‌دونالد اعلام کرده جنگ علیه غزه از هفتم اکتبر گذشته به طور «معناداری» بر کسب‌وکار این شرکت اثر گذاشته است. اعتراضات گسترده بر فروش مک‌دونالد در خاورمیانه، اندونزی و فرانسه اثر گذاشته است.

پس از اینکه صاحبان امتیاز مک‌دونالد در کشورهای مسلمان مانند کویت، مالزی و پاکستان با صدور بیانیه‌هایی به دلیل حمایت از رژیم صهیونیستی حساب خود را از این شرکت جدا کردند و از آن فاصله گرفتند، تحریم این رستوران زنجیره‌ای در سراسر جهان شروع شد. در ماه ژانویه گذشته این شرکت اذعان کرد که جنگ "اسرائیل" علیه غزه «به طور معناداری بر عملکرد شعب بین‌المللی آن در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۳ اثر داشته است».

۳. کاهش مداوم ارزش پول رژیم صهیونیستی در ۵ روز گذشته:

همزمان با ترس بازارهای اقتصادی رژیم صهیونیستی از مقابله به مثل ایران، افزایش کسری بودجه این رژیم و نیز افزایش جهانی ارزش دلار، باعث شده تا ارزش پول رژیم صهیونیستی طی ۵ روز گذشته به طور مداوم کاهش پیدا کند.

۴. هشدار مقامات اسرائیل به صهیونیست‌ها: برای ورود به پناهگاه آماده شوید

فرماندهی جبهه داخلی رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد، از تمامی مردم می‌خواهد تا خود را برای حضور در پناهگاه‌ها آماده کرده و موارد و وسایل مورد نیاز اعلام شده را تهیه تا با خود به آنجا ببرند.

۵. اعتراف رژیم صهیونیستی به کشته شدن چند نظامی ارشد در نبردهای شب گذشته:

ارتش رژیم اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرده که ۴ نظامی‌ اسرائیل از جمله یک کاپیتان در جریان نبرد شب گذشته در جنوب نوار غزه کشته شدند.

۶. شمار قابل توجهی از مراکز دیپلماتیک اسرائیل به نقل از یورونیوز، در سراسر جهان تعطیل شد:

این رسانه نوشت است که به گزارش رسانه‌های اسرائیلی، دیپلمات‌هایی که در خارج از این کشور خدمت می‌کنند، ابراز نگرانی کرده‌اند که ممکن است سفارتخانه‌هایشان هدف اقدام انتقام جویانه ایران قرار گیرد.

۷. تظاهرات اعتراضی هزاران شهرک‌نشین در سرزمین‌های اشغالی:

شهرک‌نشین‌های سرزمین‌های اشغالی بیان داشتند که ما خواستار استعفای فوری نتانیاهو هستیم.

به نظر می‌رسد با گذشت زمان و افزایش فشارهای روانی ناشی از حمله ایران به اسرائیل در نزد صهیونیست‌ها، شاهد بیشتر شدن چنین بهم ریختگی‌ها باشیم. این وضعیت نشان از درون پوسیده این رژیم کودک کش داشته و بیانگر یک نکته دیگر هم بوده و آن اینکه در صورت حمله نظامی ایران به اسرائیل این کشور از درون پاشیده خواهد شد. به فضل الهی ...

 بولتن نیوز

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها