نخستین جلسه ستاد اربعین تشکیل شد

کد خبر: 1284149

وزیر کشور در نخستین جلسه ستاد اربعین در سال ۱۴۰۳ گفت: باید روی تک تک کمبودها و ضعف‌هایی که مردم در اربعین گذشته با آن مواجه بودند، فکر کنیم و برخی از موضوعات را نیز در گفت‌وگو با دولت عراق حل‌وفصل کنیم.

نخستین جلسه ستاد اربعین تشکیل شد

احمد وحیدی ظهر امروز در نشست ستاد مرکزی اربعین گفت: خدا را شکر می‌کنیم که توفیق خادمی زائران اباعبدالله الحسین (ع) را داریم.

وزیر کشور با بیان اینکه سال گذشته با عنایت خدا و اهل بیت (ع)،مردم از عملکرد ستاد اربعین رضایت داشتند اما باید شرایط سال به سال بهتر شود، اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که باید مد نظر مجریان باشد این است که باید وضعیت پارکینگ‌ها بهبود یابد.

وی تأکید کرد: مسأله اصلی ما این است که روی تک تک کمبودها و ضعف‌هایی که مردم در اربعین گذشته با آن مواجه بودند فکر کنیم و برخی از موضوعات را نیز در گفت‌وگو با دولت عراق حل‌وفصل کنیم.

وحیدی با اشاره به همکاری تاکسی‌های اینترنتی برای جابجایی زائران اربعین، تصریح کرد: سال گذشته به کارگیری تاکسی‌های اینترنتی بسیار خوب بود و حدود ۳۰۰ هزار مسافر توسط تاکسی‌های اینترنتی جابجا شدند. امسال لازم است زودتر با آنها وارد گفت‌وگو شویم تا امکان جابجایی تعداد بیشتری از زائران وجود داشته باشد.

در جریان این جلسه همچنین از کتاب «گزارش جامع اقدامات ستاد مرکزی اربعین ۱۴۰۲» که توسط کمیته فرهنگی ستاد تدوین شده است، رونمایی شد.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها