امیر پوردستان: شهید صیاد شیرازی ارتش و سپاه را متحد کرد

کد خبر: 1284590

رییس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش گفت: برجسته‌ترین کاری که شهید سپهبد صیاد شیرازی در مدت فرماندهی در ارتش انجام داد با ایجاد قرارگاه مشترک رزمندگان در ارتش و سپاه را متحد کرد.

امیر پوردستان: شهید صیاد شیرازی ارتش و سپاه را متحد کرد

 امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش شامگاه روز گذشته (سه‌شنبه) در حاشیه بیست و پنجمین سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی که در امامزاده ابوالحسن (ع) شهرری برگزار شد، گفت: امروز در بیست و پنجمین سالگرد شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی هستیم یکی از افسران مخلص، ولایتمدار و منضبط ارتش جمهوری اسلام ایران که حقیقتاً بازویی توانا برای ولایت بود.

وی افزود: ویژگی‌های زیاد و منحصر به فردی می‌توان از شهید صیاد شیرازی نام برد، با فرماندهی و تدابیری که شهید صیاد شیرازی داشتند ما شاهد موفقیت در عملیات‌های طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس بودیم.

امیرسرتیپ پوردستان خاطر نشان کرد: یکی دیگر از کارهایی که شهید صیاد انجام داد و سبب شد که امروز مقام معظم رهبری بفرمایند که ارتش ما امروز یک ارتش متدین و مکتبی است نهال تدینی است که شهید صیاد شیرازی در ارتش کاشتند و امروز این نهال به درخت تنومندی تبدیل شده که ملت عزیز ما از طراوت، سرسبزی و شادابی آنکه یکی از میوه‌هایش امنیتی است که در کشور داریم استفاده می‌کنند.

وی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سایه رشادت‌ها فداکاری‌ها و به برکت دعای شهیدان از قوت قدرت و استحکام بسیار بالایی برخوردار است و همین فرهنگ نیروهای مسلح امروز در محور مقاومت شاهد هستیم و می‌بینیم چه ضربات جبران ناپذیری به رژیم صهیونیستی و اجانب وارد می‌کنند.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش اظهار داشت: امیدواریم با همین وحدت و همدلی که در ملت‌های مسلمان و به ویژه در محور مقاومت به‌وجود آمده، شاهد باشیم که به همین زودی طومار رژیم صهیونیستی درهم پیچیده شود و موفقیت‌های گسترده محور مقاومت و سرنگونی رژیم صهیونیستی را دنیا مشاهده کند؛ همان چیزی که به نظرم تمامی آزادگان دنیا دنبال آن هستند.

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها