کاندیدای اصلاح طلبان برای انتخایات ریاست جمهوری /محسن هاشمی یا اسحاق جهانگیری؟

کد خبر: 1285036

در محافل خصوصی اصلاح طلبان گفته می شود خوب است، محسن هاشمی یا اسحاق جهانگیری کاندیدا جریان اصلاح طلب باشند اما هنوز تصمیم قطعی یا رسمی اتخاذ نشده است!

 کاندیدای اصلاح طلبان برای انتخایات ریاست جمهوری /محسن هاشمی یا اسحاق جهانگیری؟

اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌ها از حالا فعالیت‌های انتخاباتی خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری از حالا آغاز کرده‌اند.

محمود علیزاده طباطبایی عضو حزب کارگزاران در این زمینه گفته است که در محافل خصوصی اصلاح طلبان گفته می شود خوب است، محسن هاشمی یا اسحاق جهانگیری کاندیدا جریان اصلاح طلب باشند اما هنوز تصمیم قطعی یا رسمی اتخاذ نشده است.

البته طباطبایی ادعا کرده است که اصلاح‌طلبان چون انتخابات مجلس رغبتی به مشارکت ندارند با این حال حتما بیش از یک نامزد در انتخابات خواهند داشت!

این فعال اصلاح‌طلب درباره برنامه حزبش در آینده گفته است: کارگزاران خارج از چارچوب اصلاح طلبان تصمیمی نمی‌گیرد و هنوز هم در زمینه انتخابات و کاندیداها توافقی نشده است و هیچکس مطرح نیست. در محافل خصوصی اصلاح طلبان گفته می شود خوب است، محسن هاشمی یا اسحاق جهانگیری کاندیدا جریان اصلاح طلب باشند اما هنوز تصمیم قطعی یا رسمی اتخاذ نشده است. اصلاح طلبان چهره های شایسته برای ریاست جمهوری زیاد دارند.

پیش از این محسن هاشمی خبر از تشکیل معدود جلساتی میان روحانی، ناطق‌نوری، خاتمی، سیدحسن خمینی و اسحاق جهانگیری داده و گفته بود که با این‌که تعداد این جلسات زیاد نبود اما امید می‌رفت که حاصل آن، اتفاق جدیدی باشد و بتواند یک حرکت جدی را شکل دهد.

منبع: مشرق

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها