نفوذ هکرهای ایرانی به رادارهای اسرائیل

کد خبر: 1285293

یک رسانه صهیونیستی بامداد یکشنبه از نفوذ هکرهای ایرانی به رادارهای رژیم صهیونیستی خبر داد.

نفوذ هکرهای ایرانی به رادارهای اسرائیل

به گزارش الجزیره، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست فاش کرد که یک گروه الکترونیکی که به گفته آنها ایرانی هستند به رادارهای رژیم صهیونیستی نفوذ کرده و صدها هزار پیام تهدیدآمیز برای اسرائیلی‌ها ارسال کرده‌ است.

به گزارش جروزالم پست، این گروه در بیش از ۵۰۰ هزار پیام به اسرائیلی‌ها گفت که تاوان جنایات رهبران خود را خواهند پرداخت و به آنها اطمینان داد که این رهبران از ماجراجویی‌های احمقانه خود پشیمان خواهند شد.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها