وزیر صهیونیست: مقابل حماس، حزب‌الله و ایران شکست خورده‌ایم

کد خبر: 1285576

یکی از وزرای کابینه رژیم صهیونیستی به شکست این رژیم در مقابل جنبش حماس، حزب الله و جمهوری اسلامی ایران اذعان کرد.

وزیر صهیونیست: مقابل حماس، حزب‌الله و ایران شکست خورده‌ایم

به گزارش روزنامه صهیونیستی روزنامه یدیعوت آحارنوت، میکی زوهار وزیر موسوم به فرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل در مقابل حماس شکست خورد و هفتم اکتبر (عملیات طوفان الاقصی در 15 مهر) روی داد. اسرائیل در مقابل حزب الله شکست خورد که به طور مداوم به ما حمله می کند و باعث شد که ساکنان شمال فلسطین اشغالی از آنجا تخلیه شوند. اسرائیل مقابل ایران نیز شکست می خورد که در حمله مستقیم به اسرائیل تردید نمی کند.

وی بدون توجه به ناکامی ارتش رژیم صهیونیستی در شش ماه جنگ علیه نوار غزه و موضع انفعالی آن در قبال حزب الله لبنان و قدرت موشکی و پهپادی ایران گفت: باید به‌طور قوی به حمله ایران پاسخ داد. پاسخ ضعیف به این تجاوز بی‌سابقه و به کارگیری منطق دیگر قدیمی شده است.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ با انتشار اطلاعیه ای، آغاز عملیات «وعده صادق» و شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم اسرائیل را در پی انتقام از تل آویو در حمله موشکی این رژیم به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت ۷ تن از مستشاران و افسران نظامی تهران در دمشق اعلام کرد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها